گروه «سون» با یک قطعه جدید روی صحنه رفت

۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۱۸
گروه «سون» با یک قطعه جدید روی صحنه رفت

اعضای گروه «سون» برای اولین بار در سال 94 در تالار وزارت کشور تهران روی صحنه رفتند. «آرش قنادی»، «امیر قنادی» و «کیارش پوزشی» پس از حدود چهار ماه با مخاطبان تهرانی خود دیدار کردند اما انتظار می رفت که این دیدار به بهانه انتشار آلبوم جدید باشد. اما چنین اتفاقی رخ نداد و آنها بیشتر با دوستدارانشان خاطره بازی کردند و آثار نوستالژیک خود را خواندند. البته گروه سون یکی از قطعات جدید خود را برای اولین بار در این کنسرت اجرا کرد و تا پایان هیچ صحبتی درباره جزئیات سومین آلبوم رسمی خود مطرح نکردند.

*قطعات: دوباره دلم گرفته – باور – ستاره – خواهش – ادعا – یه راهی پیش روم بذار – اعتراف – من بی تو می میرم – عشق من – با تو می مونم – دوست دارم و یک قطعه جدید.

*سه قطعه‌ای که بیشتر با همخوانی مردم رو به رو شد: دوست دارم، با تو می مونم و ستاره.

*اسامی نوازندگان: حسین شریفی (ترومبون) – حسن فراهانی (ترومپت) – هادی جداری (ساکسوفون) – پژمان فرهمند (پرکاشن) – حمیدرضا نصراللهی (پرکاشن) – پیمان لطیفی (درامز) – محمد رضوانی زاده (گیتار کلاسیک) – محمد زمانی خواه (کیبورد2) – سعید حسن زاده (گیتار بیس) – احمد حضرتی (بوزوکی) و بهروز علیاری (کیبورد و پیانو).

*سایر نکات:

- آرش قنادی برای معرفی قطعه ستاره گفت:«همه آن چیزی که در زندگیمان از موسیقی یاد گرفتیم در این آهنگ که غرورانگیزترین و خاطره انگیزترین اثر گروه سون است، جمع شد.»

- او پیش از سورپرایز برنامه هم گفت:«شما به ما اعتماد به نفس دادید که روی استیج بیاییم و اعتماد به نفس دادید که الان یک قطعه جدید را با این پیانو الکترونیک برای شما اجرا کنیم.» پشت سر اعضای گروه یک پیانو با شکل و شمایل متفاوت قرار گرفته بود و هنگام اجرای قطعه جدید سون پارچه مشکی از رویش کنار زده شد. آرش قنادی اعلام کرد که این پیانو الکترونیک را خودش ساخته و این برای اولین بار است که از آن رونمایی می شود. این پیانو از ظاهر و صدادهی متفاوتی داشت و حاضرین از تکنوازی آرش قنادی با آن استقبال کردند. قطعه جدیدی هم که گروه سون اجرا کرد معرفی نشد اما سولیست ویولن، اعضای گروه در اجرای این اثر همراهی کرد.

- این کنسرت با همت شرکت «آوای دوران» و تهیه کنندگی «رسول ترابی» برگزار شد.