کنسرت گروه بدرام در برج آزادی برگزار شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۳۱
کنسرت گروه بدرام در برج آزادی برگزار شد

به گزارش تیکت به نقل از ریتم نو، گروه بدرام با ترکیبی از قطعات خود  و باز نوازی قطعاتی از نوازندگان مطرح جهان به روی صحنه رفت. 
این کنسرت که در 21 و22 شهریور ماه در برج آزادی برگزار شد، در میان تشویق علاقه‌مندان به سبک راک و با قطعه‌ای از ساخته‌های خود گروه آغاز شد و با اثری از جو ستریانی ادامه پیدا کرد.
در پایان قطعات اول امیر سلطان‌زاده نوازنده گروه پس از خوشامدگویی به حاضرین به آن‌ها این نوید را داد که اعضای گروه  همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا شب خوبی برای آن‌ها بسازند. او همچنین اشاره کرد که مدیریت سالن به عهده تماشاگران خوب این سبک از موسیقی است و نوازندگی و اجرای خوب برای یک‌شب خوب هم نیز سهم نوازندگان است.
قطعات بعدی که این گروه اجرا کردند، "هاروست" از گروه "اپت"و "تراست" در سالن آزادی پخش شدند و پس از آن قطعه "سکوت مهر"از ساخته‌های خود گروه اجرا شد این قطعه که بیشتر همنوازی کیبورد و بیس بود از ساخته‌های شهرام طهرانی نوازنده بیس گروه است که قبل از اضافه شدن به بدارم آن را نوشته بوده است و با همکاری اعضای بدرام آن را کامل کرده و در اجرای دیشب نیز به اجرا درآوردند
"lights of heaven " از ساخته‌های جو  ستریانی ، "مثل ماه" ساخته نوازنده کیبورد گروه "امید کریمی" که توسط خود وی هم نواخته شد و قطعه‌ای از دریم تیاتر دیگر قطعاتی بودند که بدرام اجرا کرد.
همنوازی کیبورد و گیتار الکترونیک در کنار تصاویری از رشد و تغییر در طبیعت که بر روی صفحه‌نمایش دیده می‌شد و با موسیقی به‌خوبی همخوانی داشت، جو جالبی را در سالن آزادی نیز ایجاد کرده بود.این قطعه پایان‌بخش، بخش اول این اجرا بود.
قسمت دوم ترکیبی از دو قطعه از دریم تیاتر و آغاز اجرای دیشب نیز بود و پس‌ از آن یکی دیگر از آثار ستریانی اجرا شد. گروه، کنسرت خود را با قطعه‌ای از آیسدارث ادامه دادند و  با پایان آن حاضرین در سالن شاهد اجرای دو نوازی بیس و درام بودند که سیاوش علی محمدی نوازنده درام این گروه که پس از جدا شدن یوهان اوراهم به آن‌ها اضافه‌شده و برای اولین بار در کنار بدرام به اجرای زنده می‌پرداخت،  توانایی‌های خود را در این قطعه به نمایش گذاشت.
در ادامه گری مموریز و دریمال اجرا شدند و اکسپلوژن ساخته دیگری از خود گروه آخرین قطعه‌ای بود که اجرا شد اما این اجرا و این آهنگ هیجان تازه‌ای را به سالن بخشیده بود.
لازم به ذکر است محمد شیخ قاسمی "سرپرست، آهنگساز، نوازنده لید گیتار"، امیر سلطان زاده "گیتار الکتریک"، شهرام طهرانی "گیتار بیس"، امید کریمی "کیبورد" و سیاوش علی محمدی "درامز"، اعضای گروه بدرام را تشکیل می‌دادند.
 

 

رویدادهای مرتبط