تور کنسرت احسان خواجه امیری در آمریکا و کانادا

۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۲۱
تور کنسرت احسان خواجه امیری در آمریکا و کانادا

به گزارش تیکت به نقل از هنر آنلاین، احسان خواجه‌امیری خود را برای برگزاری تور کنسرت‌ در آمریکا و کانادا آماده می‌کند. این خواننده محبوب کشورمان بعد از یک هفته استراحت این روزها سخت مشغول تمرین برای کنسرت‌های آتی و ساخت قطعات جدید است. خواننده آلبوم "سی سالگی" در حالی وارد تور آمریکا و کانادای خود می‌شود که به دلیل دیرکرد در زمان صدور گرین کارت برنامه‌های قبلی کنسرت او در آمریکا کنسل و از نو چیده شد. کنسرت او در آمریکا روز 18 دسامبر مصادف با 28 آذرماه ساعت 19 در سالن تئاتر ماکروسافت ایالت لس آنجلس قطعی شده است.
خواجه‌امیری در ابتدای تور کانادا، 4 نوامبر ساعت 20 مصادف با 14 آبان ماه مونترال سالن کنسرت اسکار پترسون، 5 نوامبر ساعت 20 مصادف با 15 آبان ماه در تورنتو سالن تئاتر جان باست و همچنین 13 نوامبر ساعت 19 مصادف با 23 آبان ماه در سالن تئاتر ووگ روی صحنه خواهد رفت. او پس از اتمام این کنسرت‌ها اواخر آذرماه به تهران بازگشته و بلافاصله برای اجرای ویژه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران آماده خواهد شد. این خواننده همچنین این روزها مشغول ضبط تک آهنگ‌های جدید برای سورپرایز کردن هواداران خود در استودیو راگا به مدیریت و همکاری ایمان حجت است.
او در یکی از پست‌های اینستاگرامی خود از هواداران خود خواسته است آهنگ‌هایی را پیشنهاد بدهند تا او رپرتوار را با کمک مردم ببندد.