کنسرت ˝تهمورس و ما˝ در تالار وحدت

۲۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۴۷
کنسرت ˝تهمورس و ما˝ در تالار وحدت

«تهمورس پورناظری» اولین کنسرت از مجموعه اجراهای خود را که با نام «تهمورس و ما» در وحدت برگزار میکند. این آهنگساز و نوازنده، با رویکردی متفاوت اجرا خواهد داشت
به گفته روابط عمومی این کنسرت، در این برنامه تینا جامه‌گرمی با نواختن (ویولون و پیانو)، نگار نوراد (ویولونسل)، آتنا اشتیاقی‌ (ویولونسل و کنترباس)، حسین رضایی نیا (سازهای کوبه‌ای) و آرین کشیشی (کنترباس و گیتاربیس)، تهمورس پورناظری را همراهی خواهند کرد.پورناظری خود در این کنسرت تار،‌ سه‌تار و تنبور و برای اولین بار «دوتار» می‌نوازد، وی موسیقی این برنامه را با نگاهی آزاد از ترکیب آهنگسازی و بداهه نوازی تدوین کرده است.
کنسرت "تهمورس و ما" اجرایی است که رضا موسوی بر اساس طرح‌هایی از تهمورس پورناظری آن‌را کارگردانی هنری خواهد کرد. این برنامه قرار است علاوه بر تهران در شهرهای رشت، گنبد، گرگان، کرمانشاه، شیراز و تبریز به صورت کنسرت به روی صحنه برود.
پرمخاطب‌ترین کنسرت‌«تهمورس پورناظری» با همراهی همایون شجریان در حوزه‌ی موسیقی معاصر ایران در سال گذشته و  تورِ موفق «چرا رفتی» را در تهران و بسیاری از شهرهای ایران روی صحنه رفت. از آخرین آثار منتشر شده‌ی او نیز با صدای «علیرضا قربانی»  با نام «قطره‌های باران» است که شامل قطعاتی از ساخته‌های او، سهراب و کیخسرو پورناظری می باشد.