"هملت و تو" از اول اسفند در سالن فنی زاده

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۱۶
"هملت و تو" از اول اسفند در سالن فنی زاده

حامد سلیمان‌زاده بعد از تجربه‌هایی نظیر «هملت و دیگران» و «هملت و من»، سومین نمایش این مجموعه را که آن نیز برگرفته از نمایشنامه هملت اثر ویلیام شکسپیر است، با نام «هملت و تو» اجرا می‌کند.
در آیین نخستین اجرای این نمایش که خسروسینایی آن را افتتاح می‌کند، هنرمندانی همچون ناصر تقوایی، محمدرضا اصلانی، شهرام مکری، اصغر همت، فرزاد موتمن، رامتین شهبازی، مجتبی راعی، مسعود رایگان و رویا تیموریان نیز حضور دارند.
«هملت و تو» با جلوه‌ای مدرن و تجربه گرا و همچنین با اعتنا به شیوه‌های کارگاهی تولید شده است.
مبنای طراحی قاب‌های این اثر، استفاده از سه اصل اساسی (سکون، عدم تداوم و تکرار) بوده و در کلیت، از قوانینِ اجرایی پرفورمنس آرت تبعیت می‌کند.
در این اثر هنری، مجموعه‌ای از بهترین دانشجویان دانشگاههای تهران، هنر، سوره، تربیت مدرس، هنر و معماری و… در بخش‌های مختلف با سلیمان‌زاده همکاری می‌کنند.
این پرفورمنس آرت از یکم تا پانزدهم اسفند ماه، ساعت ۱۹و ۳۰ دقیقه در محل سالن فنی زاده روی صحنه می‌رود.
علاوه بر حامد سلیمان‌زاده، مصطفی ذره پرور، هه ژار رمضانی، مجتبی آدمیان در گروه کارگردانی این نمایش حضور دارند و محسن رنجبر و امید فولادوند طراحی صحنه، علی حیدری دراماتورژی، رسول سیفی طراحی حرکت، ساناز حاجیان، شیدا وقار و یگانه یوسفی طراحی صحنه و لباس، وحید محمدی و مصطفی زارعی گریم، جعفر پوینده نور، آراد عسگری موسیقی، عسل آقا حسنی عکاسی، محمد صادق زرجویان طراحی پوس‌تر و بروشور را انجام می‌دهند.
بازیگران «هملت و تو» نیز عبارتند از امیر دولتخواه، بهداد بلیغ فر، محمد مازندرانی، حناعلی‌پور، پریسا صحبتی، علی صالحی، شبنم صداقت پناه، رضا عبدالله‌زاده، دیباحسینی، الهه غیابی، زهرا آقابلاغی، سپیده حاجی پروانه، احمدعادل نیا، هانیه ابراهیمی، شایان پناهی، فرزان مشیر آذین.