هشتمین آلبوم محسن چاوشی منتشر شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۴۰
هشتمین آلبوم محسن چاوشی منتشر شد

آلبوم "امیر بی‌گزند"، هشتمین آلبوم مستقل "محسن چاووشی" پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام از صبح 17 خرداد ماه به صورت گسترده در تهران و شهرستان منتشر شد که همزمان با پخش، این اثر به صورت مجازی نیز در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.

محسن چاوشی که پیش از این آلبوم‌های یه "شاخه نیلوفر"، "ژاکت"، "حریص"، "سنتوری"، "پرچم سفید"، "من خود آن سیزده‌ام" و "پاروی بی قایق" را منتشر کرده است. چاوشی طرفداران زیادی را نیز به سمت آثار خود کشانده و هشتمین آلبوم مستقل خود را به تهیه کنندگی "سیدهادی حسینی" روانه بازار موسیقی کشور کرد.

در آلبوم "امیر بی‌گزند" از اشعار بزرگان حوزه شعر و ادب پارسی از قبیل مولانا و سعدی استفاده شده است و در کنار شعرهای این بزرگان، ترانه‌هایی از "حسین صفا"، "علی‌اکبر یاغی‌تبار" و "پدرام پاریزی" به گوش می رسد و کلیه ملودی‌های آلبوم جدید چاوشی از ساخته‌های خود این هنرمند است و "بهروز صفاریان"، "کوشان حداد"، "فرشاد حسامی"، "عادل روحنواز" و "بابک نقوی" نیز به همراه خود محسن چاوشی تنظیم قطعات آلبوم "امیر بی‌گزند" را بر عهده داشته‌اند و بهروز صفاریان هم به عنوان مدیر هنری و مهدی معزی نیز به عنوان مدیر اجرایی این آلبوم معرفی شده است. ناگفته نماند که "سینا سرلک" نیز در قطعه "پریشان" با چاوشی همخوانی کرده است.

آلبوم امیر بی گزند، محسن چاوشی