نمایش "ساعت 20" به کارگردانی سید علی موسویان افتتاح شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۱۳
نمایش "ساعت 20" به کارگردانی سید علی موسویان افتتاح شد

نمایش "ساعت 20 " به کارگردانی سید علی موسویان اجرای خود را در روز 15 فروردین ماه در تئاتر شهر و با حضور جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه هنر آغاز کرد. همچنین در این مراسم از خانواده شهید هنرمند حسین قشقایی تقدیر به عمل آمد.
در نمایش "ساعت 20 " به ترتیب حروف الفبا، مهرخ افضلی، فاطمه امینی، حسین پور کریمی، محمد زوار بی‌ریا، فریبا شاهسون، سروش طاهری، علی طاهری، علیرضا مهران، آرزو نبوت، مهدی نصرتی به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: خانواده قرار است به مسافرت بروند و هیچ‌کس حاضر به نگهداری پدر علیل خانواده نیست. با برملا شدن رازی همه چیز به هم می‌ریزد.
سایر عوامل این نمایش عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: سید علی موسویان/ طراح صحنه و لباس: وحید لاری/ آهنگساز: بهنام رحیمی/ طراح گریم: فرناز مرتضوی/ مدیر روابط عمومی: فریبا جدیدی/ هماهنگی: شهرآشوب مفتاحی/ عکاس: کورش برزی/ دستیار و برنامه ریز کارگردان: مرتضی برزگرزادگان/ گروه کارگردانی: شهرام کاشی، مژگان حسینی/ دستیار طراح صحنه: محمد صراف/ دستیار طراح لباس: مهدیه صیفی.
سید علی موسویان در افتتاح نمایش پیشین خود نیز از والدین یک شهید مدافع حرم افغانستانی تقدیر کرد که نمایش برگرفته از حادثه حقیقی با محوریت آن شهید بود.
نمایش "ساعت 20 " هر شب ساعت 19:45 در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می رود.

رویدادهای مرتبط