نمایش "دوستم آقای دست" از فردا در موزه تئاتر

۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۲۱
نمایش "دوستم آقای دست" از فردا در موزه تئاتر

به گزارش تیکت به نقل از خبرگزاری ایسنا، امین حسینی آزاد، نویسنده، طراح، کارگردان و بازیگر نمایش "دوستم آقای دست" در گفتگویی با ایسنا گفت: این اثر از ۲۳ آبان ماه ۹۵ در سالن موزه تئاتر خانه استاد انتظامی به مدت ۱۰ شب به روی صحنه می‌رود.
حسینی ازاد که نمایش "اعوجاج" را در سالن ناصر خسرو به روی صحنه برده است، در ادامه با اشاره به این امر که آخرین اثرش در سبک نمایش بی‌کلام یا همان پانتومیم طراحی شده است، افزود: این گروه پس از چندین سال تجربه و اجرا در زمینه تئاتر بی‌کلام یا مایم، این بار با نمایشی متفاوت به روی صحنه می‌رود.
این هنرمند که پیش‌تر نمایش "تا اطلاع ثانوی" را در دانشگاه تهران و در تماشاخانه انتظامی به روی صحنه برده بود، نمایش "دوستم آقای دست" را روایتی تصویری همراه با موسیقی، نریشن و همچنین فضاسازی‌هایی که در آن از هنر اعجاز پانتومیم بدون هیچ آکساسوار استفاده شده است برشمرده و اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این اثر دکوری است که شما را تا عمق دیدن و حس کردن با شخصیت داستان است، همراهی می‌کند.
این کارگردان جوان که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تدریس اصول و مبانی بازیگری می‌پردازد، نمایش "دوستم آقای دست" را پیروی انحصاری از سبک اجرای پانتومیم دانست و اظهار داشت: این نمایشنامه، داستانی زیبا را روایت می‌کند.
 آریوتره به عنوان آهنگساز، گروه مانوها در تولید موسیقی پایانی، مرضیه میرزایی نژاد در طراحی گریم و لباس، احمد رضا اخوان، مرتضی صرافی در گروه کارگردانی و فریبا شادباد، در حوزۀ روابط عمومی از جمله عواملی هستند که امین حسینی آزاد را در تولید "دوستم آقای دست" یاری کرده‌اند.
لازم به ذکر است امین حسینی آزاد، اجرای استندآپ کمدی در در برنامۀ تلویزیونی خندوانه و اجرای پانتومیم در برنامه «شنبه‌های خندان» را نیز به عهده داشته است.