نمایش خانه متروک روایتی عاشقانه در بستر سیاست

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۰۷
نمایش خانه متروک روایتی عاشقانه در بستر سیاست

گروه ساج پس از اجرا موفق "تمرد از حکم تیر مسجد گوهرشاد" اکنون نمایش "خانه متروک"، به نویسندگی و کارگردانی علی مست علی در تماشخانه فنی زاده تا پایان شهریور ماه در حال اجراست.
خانه متروک روایت عاشقانه ای است که در بستر سیاست روزهای کودتای 28 مرداد این عشق گم می شود. در خلاصه داستان آمده که " در شب 28 مرداد بر خانه ای در خیابان بهارستان طهران، دلشوره ای ماندنی می شود" و داستان به حال و احوالات آدمهایی نه چندان دور از زمان ما و در فضایی که شاید اکنون برای ما خاطره ای در ذهن پدربزرگ ها و مادربزرگ ها است، می پردازد.
آیین افتتاح نمایش "خانه متروک"، توسط هنرمند برجسته آقای سید مهرداد ضیایی در روز 5شنبه مورخ 12 شهریور 1394 در تماشخانه فنی زاده تهران برگزار شد، همچنین این اثر با استقبال خوبی از سمت مخاطبان روبه رو شد.
گفتنی ست در این نمایش بازیگران نسل جوان تئاتر و سینما همچون آریا توسلی، شفق خانی، بهارک صالح نیا،احسان عباسی، پوریا عبدی، مریم قربانیان، کاوه مرحمتی ایفای نقش می‌کنند. از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به سجاد سلمانپور(مدیر تولید و برنامه ریز)، سپیده سلطانی(مشاور و مدیر اجرایی)، آزاده قوام(طراح لباس)، سعید براتی( طراح نور)، سینا جعفری کیا(آهنگساز)، حدیث قربانلو و حمیرا کامل (مدیران صحنه) اشاره کرد.