نمایش‌هایی از 27 کارگردان روی صحنه تالارهای تهران

۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۱۶
نمایش‌هایی از 27 کارگردان روی صحنه تالارهای تهران

این روزها 27 کارگردان به همراه گروه‌های تئاتری خود، نمایش‌هایی را در تالارهای شهر تهران روی صحنه دارند.

به گزارش سایت ایران تئاتر، نمایش «فقط به خاطر من» نوشته و کار چیستا یثربی تا پایان فروردین هر روز ساعت 19:30 در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

تالار هنر میزبان دو اثر نمایشی است؛ «ماه و ژیار» نوشته حمیدرضا نعیمی و کار علیرضا دهقانی تا پایان فروردین هر روز ساعت 18 و «جادوگر کوچولو» نوشته هادی حسنعلی و کار فریبا دلیری تا پایان اردیبهشت ساعت 19:30 به صحنه می‌آید.

دو اثر نمایشی مهمان تماشاخانه سنگلج هستند؛ «عمو نوروز و حاجی فیروز» نوشته و کار جواد انصافی تا 16 اردیبهشت ساعت 18:15 و «دیدومک» از ابراهیم گله‌دار‌زاده تا پایان فروردین ساعت 20 در این تماشاخانه به اجرا در می‌آید.

نمایش «تک سرباز» نوشته و کار عباس عبدالله زاده هر شب ساعت 18:30 در خانه نمایش به صحنه می‌رود؛ این اثر تا پایان فروردین به اجرای خود ادامه می‌دهد.

همچنین نمایش «سقراط» نوشته و کار حمیدرضا نعیمی تا پایان اردیبهشت، ساعت 19 در تالار وحدت اجرا خواهد داشت.

این روزها در تماشاخانه ایرانشهر، سه اثر نمایشی اجرا می‌شود. تالار استاد ناظرزاده کرمانی از دو اثر «پرواز ایکار» نوشته حسین پاکدل و کار محمد حاتمی تا 15 اردیبهشت ساعت 18:30 و «رام کردن زن سرکش» به نویسندگی ویلیام شکسپیر و کارگردانی مریم کاظمی تا 18 اردیبهشت ساعت 20:30 میزبانی می‌کند.

همچنین نمایش «کامنت» نوشته محمد منعم و بهار کاتوزی و کار یوسف باپیری تا 11 اردیبهشت هر شب ساعت 21 در تالار استاد سمندریان اجرا می‌شود.

در تالار استاد انتظامی، سه اثر در حال اجراست. نمایش «دومینو» نوشته محسن زمانی و کار مهتاب صفدری تا 10 اردیبهشت ساعت 18، نمایش «پرسونا» از ملیکا رضی تا چهارم اردیبهشت ساعت 19:15، نمایش «ناراحت» نوشته فرید یوسفی و کار الهه عبدی و فرید یوسفی تا چهارم اردیبهشت ساعت 20:30 به صحنه می‌رود.

نمایش «مورچه و مورچه‌خور» نوشته و کار علیرضا جعفری‌مرام تا پایان فروردین ساعت 17 در تالار گوشه فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‌رود. این تالار تا هفتم اردیبهشت ساعت 19 از نمایش «شب بخیر مادر» نوشته مارشا نورمن و کار سعید زکی زاده میزبانی می‌کند.

سه نمایش «هندوانه» از رحیم نوروزی تا 11 اردیبهشت ساعت 17، «رابینسون کروزوئه» نوشته حمیدرضا نعیمی و کار میلاد نیک‌آبادی تا 9 اردیبهشت ساعت 19، «پلیس» به نویسندگی اسلاومیر مروژک و کارگردانی شایان افکاری تا 11 اردیبهشت ساعت 20:30 مهمان تماشاخانه باران هستند.

نمایش «خسیس به روایت یک بازپرس» نوشته احسان زیور عالم و کار آناهیتا قرچه تا ششم اردیبهشت ساعت 18:30 در تماشاخانه استاد مشایخی اجرا دارد.

نمایش «صندوق باز غول گندم» به نویسندگی مهدی صفاری‌نژاد و کارگردانی داود فتحعلی‌بیگی تا پایان فروردین هر شب ساعت 19 مهمان خانه موزه انتظامی است.

نمایش «پاییز» نوشته و کار نادر برهانی مرند تا 16 اردیبهشت در تالار شمس ساعت 19:30 به اجرا در می‌آید.

نمایش «در فراق فرهاد» به نویسندگی ناصح کامکاری و کارگردانی علیرضا پاکزاد تا 15 اردیبهشت هر شب ساعت 18:30 در تئاتر باربد به صحنه می‌رود.

سال موج نو از نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری » از رضا بهبودی میزبانی می‌کند.

نمایش «کلاه گلف» نوشته و کار محمدرضا مختاری‌آزادی‌فرد تا پایان اردیبهشت هر شب ساعت 20 در تالار استاد رکن‌الدین‌ خسروی تماشاخانه سه نقطه اجرا می‌شود.

نمایش «کاری صورت می‌گیرد» نوشته هاینریش بل و کار مریم نصیری و اشکان نجاتی تا هشتم اردیبهشت هر شب ساعت 19:30 در فرهنگسرای ارسباران به صحنه می‌رود.

نمایش «مترسک خودت باش» از امیر مشهدی عباس تا 21 اردیبهشت ساعت 19:30 در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان (وزرا) به اجرا در می‌آید.

نمایش کودک «نمکی و دیو الکی» نوشته و کار سعید باغبانی هر روز در دو سانس 9 و 10:30 برای مهد کودک‌ها و دبستان‌ها در تماشاخانه مهر حوزه هنری اجرا می‌شود.