نمایشنامه خوانی "این بخاری به خواری می سوزد" در تماشاخانه استاد فنی زاده برگزار می شود.

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۴:۵۹
نمایشنامه خوانی "این بخاری به خواری می سوزد" در تماشاخانه استاد فنی زاده برگزار می شود.

مجری برنامه های نوستالوژیک کودک و نوجوان و بانوی دریای ایران در اجرای «این بخاری به خواری می سوزد» نقش خوانی می کنند.

به گزارش مشاور و روابط عمومی نمایشنامه خوانی "این بخاری به خواری می سوزد"، شیده معاونی مجری برنامه های نوستالوژیک کودک و نوجوان و الهام اصغری بانوی دریای ایران نقش خوانان نمایشنامه "این بخاری به خواری می سوزد" هستند. این نمایشنامه خوانی به نویسندگی کارگردانی و تهیه کنندگی اشکان درویشی از روز پنجشنبه 20 اسفند ماه در سالن استاد فنی زاده آغاز خواهد شد و تا روز یکشنبه 23 اسفند ماه به مدت 4 روز در این تماشاخانه ادامه خواهد یافت.

در این اثر نمایشی به ترتیب حروف الفبا الهام اصغری، علی امیر خلیلی، آذین فولادوند، شیده معاونی، فرخ مهرکیوان و مهدی ناصری با هنرمندان بازیگران نوجوان آرتمیس گلبازیان و پانیذ مدحت نقش آفرینی می کنند.

نمایشنامه "این بخاری به خواری می سوزد" با مضمون میهن پرستی داستان عشق و دلدادگی به ایران را توسط افراد مختلف بازگو می کند.

در تهیه و اجرای این اثر نمایشی به حمایت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران عوامل زیر مشارکت دارند:

دستیار کارگردان: سعید مشکوری، منشی صحنه: باران سیبی، طراح صحنه و لباس: مریم گلی، عکاس: شهنوش جنگروی، تحقیق و دستیاری صحنه: صدف اسپهبدی، هماهنگی: محمد فلاح مهدوی، مشاور پروژه و مدیر روابط عمومی: رکسانا قهقرایی و با همکاری گروه کر شصت سالگی به رهبری استاد فرشاد فولادوند.

این اثر نمایشی از ساعت 19 الی 20:30 در تماشاخانه استاد فنی زاده میزان تماشاگران خواهد بود.

 

رویدادهای مرتبط