"قصه بخت برگشته" در "دوشنبه‌های نقد تئاتر"

۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۵۷
"قصه بخت برگشته" در "دوشنبه‌های نقد تئاتر"

به گزارش تیکت به نقل از روابط عمومي كانون ملي منتقدان تئاتر ايران، اين کانون با حمايت مركز هنرهاي نمايشي در نظر دارد در راستای گسترش کمی و کیفی نقد حضوری تئاتر همچنين تلاش براي ارتقاء و پويايي بيشتر تئاتر كشور، در غالب برنامه‌ی "دوشنبه‌های نقد تئاتر" هر هفته با حضور منتقدان عضو این کانون و عوامل اجرایی نمایش‌ها، به نقد و بررسی یکی از نمایش‌های روی صحنه بپردازد.

دومين برنامه از دور جديد جلسات "دوشنبه‌هاي نقد تئاتر" در سال 95، به نقد و بررسي نمايش "قصه بخت برگشته "نوشته كيومرث قنبري آذر و كارگرداني رحمت اميني اختصاص دارد. در اين جلسه كه پس از اجرای این نمایش در تالار هنر برگزار خواهد شد، سيد جواد روشن به عنوان كارشناس و مدير جلسات دوشنبه‌هاي نقد، منوچهر اكبرلو؛ منتقد و كارشناس تئاتر و رحمت اميني؛ كارگردان نمايش ،كيومرث قنبري آذر نويسنده وهمچنين برخي از بازيگران و عوامل اجرايي گروه حضور خواهند داشت.

لازم به ذكر است ورود به این نشست‌ها برای تمامی علاقه مندان به فرهنگ و هنر تئاتر آزاد است. نمايش "قصه بخت برگشته" با بازي مسعود شاكرمي، رضا عموزاد، بهروز سروعليشاهي، وحيد منتظري، گلناز توسلي، حميدرضا سنگيان، رضا كربلايي و هيوا اميني ساعت 20 در تالار هنر به روي صحنه خواهد رفت.

رویدادهای مرتبط