مهدی سلطانی، الهام پاوه نژاد و بهاره رهنما در پروژه بزرگ شاه لیر

۱۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت : ۱۵:۱۶
مهدی سلطانی، الهام پاوه نژاد و بهاره رهنما در پروژه بزرگ شاه لیر

مهدی سلطانی، الهام پاوه نژاد، بهاره رهنما و رحیم نوروزی با نمایش بزرگ "شاه لیر" در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه خواهند رفت.

دکتر مسعود دلخواه با اشاره به حضور مهدی سلطانی در نقش لیر گفت: پس از حضور بهاره رهنما و الهام پاوه‌نژاد در نقش دختران بزرگ لیر، مهدی سلطانی نیز به بازیگران این پروژه بزرگ‌نمایشی پیوست.

دلخواه با اشاره به حضور موفق سلطانی در عرصه های هنری افزود: مهدی سلطانی به‌عنوان بازیگری تأثیرگذار در سال‌های اخیر از میان چندین کاندیدای نقش شاه لیر برای بازی در این نمایش انتخاب شده است.

دلخواه با تأکید بر انتقال انرژی مضاعف به گروه شاه لیر با حضور مهدی سلطانی، گفت: بازی در نقش‌های اصلی آثار شکسپیر، مستلزم داشتن تجربه بازیگری، دانش و توانایی‌های مضاعفی است که در کنار تسلط بر آثار ادبی، بازیگر را به سمت دستیابی به لحضات ناب آثار این نمایشنامه‌نویس شهیر، هدایت خواهد کرد.

نمایش «شاه لیر» نوشته شکسپیر به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه در هفته پایانی آبان سال‌جاری در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرا خواهد شد.

مهدی سلطانی پیش از این در نمایش فاخر خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان به کارگردانی دکتر علی رفیعی در تالار وحدت به روی صحنه رفته است.