مصدومیت آزاده صمدی روی صحنه رویای یک شب نیمه تابستان

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۵۸
مصدومیت آزاده صمدی روی صحنه رویای یک شب نیمه تابستان

درحالی که به اجراهای پایانی نمایش "رویای یک شب نیمه تابستان" به کارگردانی مصطفی کوشکی در این هفته نزدیک میشویم، آزاده صمدی بازیگر نقش "هیپولیتا" به دلیل پارگی رباط مچ پا قادر به ادامه همکاری در اجرا نخواهد بود و نازآفرین کاظمی بازیگر نقش هلنا، به جای آزاده صمدی هم ایفای نقش می‌کند.

این اتفاق به دلیل کانسپت متفاوت این نمایش رخ داد. در "رویای یک شب نیمه تابستان" بازیگران به لحاظ فیزیکی تجربه متفاوت و عجیبی را از سر می‌گذرانند.

نمایش "رویای یک شب نیمه تابستان" کمدی مشهور ویلیام شکسپیر که از 27 تیرماه در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه رفت و با استقبال مخاطبان مواجه شد این هفته به پایان می‌رسد.

این نمایش با بازی نویسی باقر سروش، طراحی و کارگردانی مصطفی کوشکی و با حضور آزاده صمدی، محمد صادق ملک، سجاد باقری، روشنک گرامی، مجید نوروزی، شهروز دل افکار، نازآفرین کاظمی، هومن کیایی، علیرضا کی‌منش، خاطره حاتمی و غزل شجاعی (به ترتیب ورو به صحنه) در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می‌رود.

حسن جودکی مدیر تولید و مجری طرح این پروژه است و مصطفی کوشکی طراحی صحنه، شیما میرحمیدی طراحی لباس و آکسسوار، علی کوزه گر طراح نور، سارا اسکندری طراحی گریم ، بهرنگ عباسپور ساخت موسیقی و ایمان یزدی دستیاری کارگردان این نمایش را برعهده دارند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: "پادشاه آتن، قرار است چله تابستان، شبی که ماه قرص کامل است با هیپولیتا ازدواج کند. بنابراین شاه دستور می‌دهد آن شب جوانان آتنی واقعاً خوش‌گذرانی کنند. اما تمام جوانان آتنی از این موضوع خوشحال نیستند. لایساندر و دیمیتریوس که از کودکی با هم دوست بوده‌اند، هردو عاشق هرمی‌ای زیبا دختر همسایه‌شان هستند ولی پدر هرمیا دو پا را در یک کفش کرده که دخترش باید شب عروسی شاه و در حضور شاه با دیمیتریوس ازدواج کند، وگرنه هرمیا را می‌کشد یا به معبد کاهنان می‌فرستد که تا آخر عمر همان جا ترشیده بماند، حال آنکه هیچکس در آن محله آتن نیست که نداند هرمیا از بچگی عاشق لایساندر بوده است..."

عوامل دیگر این نمایش عبارت‌اند از:
مشاور رسانه ای: مریم نراقی
عکاس: محمدصادق زرجویان
تبلیغات و فضای مجازی: علیرضا حسینی و فرید حسینی

 

رویدادهای مرتبط