مشایخی به تماشای تئاتر "دپوتات" نشست

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۱۵
مشایخی به تماشای تئاتر "دپوتات" نشست

اجرای نمایش «دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری که در تالار ایوان شمس روی صحنه است، شب گذشته به جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر کشور تقدیم شد.

 گروه اجرایی نمایش «دپوتات» به کارگردانی به کارگردانی اتابک نادری دوشنبه 29 فروردین ماه در حضور مخاطبان و هنرمندان روی صحنه زانوی ادب زدند و اجرای خود را به هنرمند مطرح سینما و تئاتر کشور جمشید مشایخی تقدیم کردند.

جمشید مشایخی در پایان اجرای نمایش کمدی «دپوتات» با اشاره به اینکه کارگردانی نمایش‌های کمدی سخت ترین کارگردانی در تئاتر است اظهار کرد: من از اتابک نادری و گروه هنرمندش تشکر می کنم که به زیبایی این صحنه ها را خلق کردند.

هنرمند پیشکسوت سینما در ادامه افزود: من شانه اتابك نادری رو ميبوسم. این گروه اجرایی با بازیگران هنرمندش كاري كردند كه جمشید ناخوش احوال امشب سر حال بیاید.

او در همین زمینه ادامه داد: کار کمدی اهمیت بسیار بالایی در تئاتر دارد و نسل جدید از ما پیشی گرفته است که اگر غیر از این باشد باید تعجب کرد.

جمشید مشایخی در پایان با خواندن یک بیت شعر «دربند آن نیم که دشنام یا دعاست    یادش بخیر هرکه زما یاد می کند» از گروه اجرایی تقدیر کرد.

لازم به ذکرست در نمایش"دپوتات" که بر اساس نمایشنامه ای از دیمیتری پساتهاس ساخته شده است بازیگرانی همچون ماه چهره خليلي، اتابک نادری، پندار اکبری، سوسن پرور، سامان دارابی، بهنام شرفی، یاشار نادری و  قاسم روشنایی به ایفای نقش می پردازند.

سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: کریم عظیمی(ترجمه) ، محمد نادری(دراماتورژ)، داریوش پیرو (طراح و مشاور هنری)، آرمین جباری (مجری و مدیر تولید).