"در خواب دیگران" مسابقه دانشجویی یادداشت نویسی برگزار میکند.

۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۴۲
"در خواب دیگران" مسابقه دانشجویی یادداشت نویسی برگزار میکند.

نمایش "در خواب دیگران" کاری از نادر برهانی مرند، براى دانشجویان مسابقه یادداشت‌نویسی برگزار مى‌کند.
دانشجویان همه رشته‌ها مى‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و یادداشت‌هایشان باید تحلیل، خوانش یا توصیفى از نمایش "در خواب دیگران" باشد؛ تحلیل دقیق از مناسبات و ساخت‌مایه‌های نمایشی موجود در اثر که با استناد به خود اثر انجام شده باشد، نوشته‌هایی که به صورت علمی و دقیق به خوانش "در خواب دیگران" از مناظر نشانه‌شناسانه، جامعه‌شناختی و ساختارگرایانه انجام شوند، و دریافت‌های شخصی و سلیقه‌ای و تأثیرهایی که از تماشای "در خواب دیگران" در مخاطب شکل می‌گیرد.
داوران این مسابقه یک نفر از اعضاى کانون ملى منتقدان، یک نفر از اعضاى انجمن منتقدان خانه تئاتر و نادر برهانى مرند هستند. نتایج روز ٢٤ اسفندماه هم‌زمان با اختتامیه نمایش اعلام و به دو نفر برگزیده هر نفر یک ربع سکه بهار آزادى اهدا می‌شود.
علاقه‌مندان مى‌توانند نوشته‌های خود را حداکثر در دو هزار کلمه تا ساعت ١٢ شب جمعه ١٤ اسفند ٩٤ در صفحه اینستاگرام خودشان منتشر کنند و صفحه گروه تئاتر معاصر را به نشانی moaser_theater_group@ روى آن تگ کنند. مطالبی که از فضای یک پست اینستاگرام بیش‌تر هستند، بخش اول در آن پست قرار گیرد و متن کامل به نشانی moasertheatergroup@gmail.com ایمیل شود.
نمایش «در خواب دیگران» روزهای دوشنبه و سه‌شنبه سوم و چهارم اسفندماه به دانشجویان همه رشته‌ها پنجاه درصد تخفیف می‌دهد. دانشجویان برای استفاده از این تخفیف باید به صورت حضوری به گیشه مراجعه و با ارائه کارت دانشجویی بلیت تهیه کنند.
«در خواب دیگران» به نویسندگی و کارگردانی نادر برهانی مرند هر شب به جز شنبه‌ها ساعت 20 در تالار شمس (اقدسیه) روی صحنه می‌رود. پانته‌آ بهرام، حمیدرضا آذرنگ، فریدون محرابی و علی سرابی بازیگران این نمایش هستند.

 

رویدادهای مرتبط