محمد معتمدی با جاودانه های مجید وفادار روی صحنه می رود

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۱
محمد معتمدی با جاودانه های مجید وفادار روی صحنه می رود

محمد معتمدی خواننده موسیقی اصیل ایرانی در تازه ترین کنسرت خود با اجرای آثار استاد مجید وفادار با نام "بگو کجایی" به روی صحنه می آید.
محمد معتمدی خواننده موسیقی اصیل ایرانی با حمایت شرکت شیناتک(گروه هنری موزاوی) و همراهی انجمن موسیقی ایران در کنسرت خود با نام "بگوکجایی" ۹ شهریورماه از ساعت 21.30 در برج میلاد تهران قطعات استاد مجید وفادار را اجرا خواهد کرد.
در این کنسرت که بلیت فروشی آن از روز سه شنبه 17 مردادماه ساعت ۱۱ صبح  آغاز می شود، قطعات "به سوی تو"، "سفری در شب"، "غرور شکسته"، "گلباران"، "گل اندام"، "چون تو را دیدم"، "جلوه هستی" و "محفل مستی" اجرا خواهد شد.
گفتنی است این آثار از جاودانه های استاد مجید وفادار هستند که توسط محمد معتمدی و با همراهی ارکستر نیایش که در این اجرا میزبان نوازندگان مهمان ارکستر چکاوک است به روی صحنه خواهد رفت.
همچنین رونمایی از آلبوم جدید محمد معتمدی، رونمایی از تکنوازی های استاد مجید وفادار و رونمایی از کتاب زندگی نامه و آثار مجید وفادار از جمله برنامه های روز این کنسرت می باشد که قرار است در عصر همان نهم شهریورماه در سالن رودکی برج میلاد به همت شرکت شیناتک(گروه هنری موزاوی) برگزار شود که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

رویدادهای مرتبط