ماهان بهرام خان برای اولین بار روی صحنه بزرگترین سالن کنسرت شهر رفت

۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۳۹
ماهان بهرام خان برای اولین بار روی صحنه بزرگترین سالن کنسرت شهر رفت

برای اولین‌بار ماهان بهرام خان در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه رفت. این خواننده سال گذشته کنسرتی را در اریکه ایرانیان برگزار کرده بود و این بار بزرگترین سالن کنسرت پایتخت را برای میزبانی از مخاطبانش انتخاب کرد. ماهان بهرام‌خان که پس از انتشار آلبوم |"یک و یازده دقیقه" در زمینه ارائه تک قطعاتش از طریق فضای مجازی فعال ظاهر شده بود، برای این برنامه هم منتخبی از این قطعات و کارهای آلبومش را خواند. ا قطعه "بگو مگو" ماهانه کنسرتش را آغاز کرد و به عنوان اولین جمله گفت: اگر انرژی خود را تا پایان شب حفظ کنید قول می‌دهم امشب به عنوان یک شب خاطره‌انگیز برای همه ما ثبت شود.

کنسرت ماهان بهرام خان

او در ادامه قطعات "اشتباه" و "خاطرات" را خواند که سولوی گیتار الکتریک در این کارها همراهی خوبی با خواننده و ارکستر داشت. ماهان بهرام‌خان از لحاظ اکت و صحنه‌گردانی در اجرای این کنسرت چند پله بهتر از اجراهای قبلی خود ظاهر شد و برنامه‌ریزی او برای این بخش ها به خوبی نمایان بود. در تک قطعات و کارهای آلبوم او، فضای الکترونیک غالب است اما به خوبی توانست این کارها را به صورت آکوستیک و با همراهی نوازندگان گروهش اجرا کند. قطعه "یک و یازده" از جمله تنظیم‌های آکوستیک و جدید کارهای ماهان بود که در این کار سولوی ساکسفون و همچنین تغییر ریتم‌های درامز باعث ایجاد جذابیت در کار شده بود.

کنسرت ماهان بهرام خان

ماهان بهرام‌خان در این کنسرت یک نوازنده مهمان هم داشت. "پریا قاسم‌خانی"  فرزند "بهاره رهنما" و "پیمان قاسم‌خانی" در این کنسرت به عنوان نوازنده ساز فلوت روی صحنه حاضر شد. او همچنین در قطعه "لالایی" دوئت شنیدنی با پیانو داشت و معرفی او و خانواده‌اش توسط ماهان با تشویق‌های حضار همراه شد. پس از اجرای قطعات "چه ساده" و "حیف" که با تکنوازی جیم‌بی همراه بود، فضای سالن با قطعات "چه ساده"، "سپردم تورو" و "صدای پات" کمی عاشقانه‌تر شد.

کنسرت ماهان بهرام خان

بهرام‌خان در این کنسرت میزبان چهره‌های سرشناسی نظیر "بهاره رهنما"، "پیمان قاسم‌خانی"، "علی شوکت"، "سعید مدرس"، "امیرحسین کاشانیان"، "نیوشا ضیغمی"، "یاحا کاشانی"، "پرستو صالحی"، "شایان مجیدی"، "احسان حق‌شناس"، "حامد کولیوند"، "فرهاد مجذوب"، "سپهر بیگلری" و "میلاد باقری" بود. کنسرت این خواننده با همت شرکت "صوت آوای هنر: به مدیریت "محمد جلیل‌پور" برگزار شد.

کنسرت ماهان بهرام خان