نمایش "قلب قیصر" اثری جدید از محمد آهنگر در مجتمع شهید چمران

۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۲۹
نمایش "قلب قیصر" اثری جدید از محمد آهنگر در مجتمع شهید چمران

به گزارش روابط عمومی گروه ، نمایش "قلب قیصر " با نویسندگی و کارگردانی محمد آهنگر در تئاتر جوان مجتمع شهید چمران به روی صحنه می رود.

نمایش «قلب قیصر»، یک درام اجتماعی خانوادگی است. مضمون آن برگرفته از پیام عاشورا اما در قالب قصه‌ای امروزی است. در واقع پیام عاشورا در قصه‌ای که درام و ساختاری خوب دارد، مستتر است .نویسنده نمایش «قلب قیصر» در خصوص شخصیت‌های نمایش توضیح داد: «داستان درباره خانواده ای متشکل از مادر، پسری به نام قدرت که به قیصر معروف است و تا حدودی جاهل است، خان دایی به نام دایی عباس ، دختر خان دایی به نام زینت و پسری به نام مصیب که پسری روشنفکر و تحصیل کرده است در ادامه مصیب در کشمکشی به قتل می رسد اما این یک قتل عادی نیست و این خانواده درگیر ماجرا هایی می شوند......»
به گزارش روابط عمومی این نمایش رضا حسنی، محمد آهنگر، فرحناز بیگلویی، هدی آهنگر، مرتضی طهرانی، هاشم رمضانی بازیگران این نمایش می باشند و علی طهرانچی(دستیارکارگردان و برنامه ریز)، بهنام رحیمی(موسیقی)، محمد آهنگر(طراح صحنه و لباس)، مازیار رافتی(مجری دکور)، علیرضا آهنگران (مدیر صحنه)، سجاد نجفی (طراح پوستر و بروشور) و هدی آهنگر  (تهیه کننده) این نمایش را همراهی می کنند.
نمایش " قلب قیصر"  از 12آبان  تا 20 آذر ماه همه روزه بجز شنبه ها در ساعت 21 در تئاتر جوان  مجتمع شهید چمران اجرا می شود.