فراخوان مسابقه طراحی پوسترنمایش شاه لیر

۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت : ۱۵:۴۷
فراخوان مسابقه طراحی پوسترنمایش شاه لیر

به گزارش روابط عمومی گروه نمایش «شاه لیر» این گروه به منظور ارج نهادن به طراحان گرافیک و کشف و معرفی هنرمندان مستعد و ناشناخته این عرصه، از همه علاقه‌مندان در تهران و دیگر شهرها دعوت می کند که پس از خواندن نمایشنامه «شاه لیر» اثر «ویلیام شکسپیر»، در یک رقابت سالم هنری شرکت کرده و طرح‌های خود را برای پوستر تئاتر «شاه لیر» به ایمیل kinglear.tehran2018@Gmail.com ارسال کنند.
لازم به ذکر است در مواجهه با این نمایشنامه کلاسیک، اجرایی با رویکرد مدرن و همراه با رگه‌های پست‌مدرن مد نظر است.
آخرین مهلت برای ارسال آثار، سی اُم مهرماه 1397 و تاریخ اعلام نتیجه پوسترهای برگزیده، اوایل آبان‌ماه 1397 که توسط دبیر فراخوان، محسن عامل انجام خواهد شد.
همچنین برای طرح‌های برگزیده ارسالی جوایزی به شرح زیر در نظر گرفته شده است.
نفر اول: ۱۰ میلیون ریال
نفر دوم: ۵ میلیون ریال
نفر سوم: ۲.۵ میلیون ریال
همچنین از طراحان اول تا بیستم پوسترهای ارسالی، برای شرکت در نمایشگاه پوستر تئاتر «شاه لیر» در لابی سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر تهران در طول اجراها دعوت به عمل می آید.
شیوه و شرایط ارسال اثر به شرح زیر است:
قطع آثار: 70×50 سانتی‌متر | رزولوشن: 250dpi | فرمت: jpg و به‌صورت RGB
حجم فایل‌های ارسالی: حداقل 3mb و حداکثر 6mb. در قسمت Subject ایمیل، عبارت «فراخوان پوستر تئاتر شاه‌لیر» ذکر شود و همچنین نام، نام خانوادگی، تعداد آثار و شماره تماس خود را در متن ایمیل عنوان کنید.
اسم فایل‌های ارسالی را به‌صورت انگلیسی و به ترتیبی که در مثال زیر آمده است قید کنید:
Amel-Mohsen-01

شایان ذکر است نمایش «شاه لیر» اثر جادوانه «ویلیام شکسپیر» از اواسط آبان در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می رود.