عوامل مالی سویینی میهمان رادیو می شوند

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۲۱
عوامل مالی سویینی میهمان رادیو می شوند

به گزارش روابط عمومی تئاتر مالی سویینی، مرتضی میرمنتظمی کارگردان نمایش مالی سویینی و عباس جمالی بازیگر نقش دکتر رایس میهمان برنامه «پرده آخر» رادیو گفتگو شدند.
در این برنامه که اجرای آن را علی جعفری به عهده دارد، ابتدا میرمنتظمی و جمالی درباره نمایش مالی سویینی توضیحاتی را ارائه می دهند و سپس دکتر محمدرضا خاکی این نمایش را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.
این برنامه جمعه 14 اسفندماه از شبکه رادیویی گفتگو پخش شد.
«پرده آخر» با تهیه کنندگی فرهاد دهنوی هر جمعه ساعت 18 از رادیو گفتگو روی موج  fm ردیف 103.5 پخش می شود.
مالی سویینی داستان زنی نابینا به نام مالی است که با کمک پزشکی بینایی خود را بدست می آورد.او بعد از بینا شدن و دیدن واقعیت های جامعه کم کم بخاطر شک های عصبی به نابینایی دچار می شود.
در تیم اجرایی این نمایش مرتضی میر منتظمی (طراح صحنه)، سپیده صباغ (طراح لباس)، محمدرضا جدیدی (طراح صدا و موسیقی)، علی کوزه گر (طراح نور)، مهرداد متجلی (طراح گرافیک)، تهمینه طاهباز (نقاش پوستر)، ضیاالدین صفویان و مهرداد متجلی (گروه عکاسان)، رها جهانشاهی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)،  حـین طاهر بخش(مشـاور فنی)، نگار زارع(منشی صحنه)، امیر ابراهیـم زاده و رضـا درویش(مدیـران اجرا)، سالار یعقوبی، امین شیبانی و امیرسالار همتی(مدیران صحنه)، استودیو مستطیل  (ساخت تیزر)، امیر قریشی(ساخت فیلم پشت صحنه)، امیر قالیچی (تئاتر بازها) (تبلیغات مجازی)، سارا فرجی(روابط عمومی)، نجلا صابری و گروه تئاتر مشق(تبلیغات)، رامین مظاهری و استودیو باران(ضبط، میکس و متر)، یاشار عزیزی (دستیار صدا) و محمدرضا سبکتکین(گیتار الکتریک)، کاوه مرحمتی(ویدئو آرت) حضور دارند.
طراح و کارگردان این اثر نمایشی مرتضی میرمنتظمی است و در آن بازیگرانی چون الهام کردا، صابر ابر و عباس جمالی ایفای نقش می کنند.
میرمنتظمی پیش از این، نمایش هایی چون «ابرها»، «زن مرد» و«فرکانس» را کارگردانی کرده که مورد استقبال تماشاگران و منتقدان تئاتر قرار گرفت.
مالی سویینی از شنبه اول اسفند تا 28 اسفندماه هرشب ساعت 20:30 به مدت 75 دقیقه در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می شود.

 

رویدادهای مرتبط