شکست رکورد فروش سنگلج توسط نمایش سرآشپز

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۱۳
شکست رکورد فروش سنگلج توسط نمایش سرآشپز

به گزارش تیکت به نقل از خبرگزاری هنرآنلاین، نمایش "سرآشپز پیشنهاد می‌کند" به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور که این روزها در تماشاخانه سنگلج به صحنه می‌رود، با میزبانی بیش از 4000 مخاطب، بار دیگر رکورد فروش تماشاخانه سنگلج در سال جاری را به خود اختصاص داد.

شایان ذکراست؛ نمایش "سرآشپز پیشنهاد می‌کند" بعد از دو نمایش موفق "بیوه‌های سالار جنگ" و "طپانچه خانم" سومین اثر پرمخاطب گروه تئاتر پارکینگ به شمار می‌رود که توانسته رکورد فروش را در سالن اجرای خود جا به جا کند.

این نمایش کمدی گروتسک، بهره‌مند از تکنیک‌های نمایش ایرانی است و به صورت موزیکال اجرا می‌شود.

آرش فلاحت‌پیشه، مهدی فریضه، محمد صدیقی‌مهر، امیررضا میرآقا در این نمایش نقش‌آفرینی خواهند کرد.

این اثر پرفروش‌ترین نمایش سال‌های 89 و 92 تماشاخانه سنگلج، اثر تحسین شده پانزدهمین جشنواره بین‌المللی آئینی سنتی، نمایش برگزیده دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهیان ایران و نمایش برگزیده اولین دوره جشنواره ملی جوان ایرانی است که پیش از این اجراهای متعددی در بسیاری از استان‌های کشور داشته و با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان روبه‌رو شده است.

گفتنی است؛ نمایش "سرآشپز پیشنهاد می‌کند" به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور از 17 اردیبهشت تا 2 تیرماه ساعت 21 در تماشاخانه سنگلج واقع در خیابان وحدت اسلامی، ضلع جنوبی پارک‌شهر، ابتدای خیابان بهشت به صحنه می‌رود.

رویدادهای مرتبط