سیامک عباسی اولین کنسرت خود را اجرا کرد

۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۵۰
سیامک عباسی اولین کنسرت خود را اجرا کرد

"سیامک عباسی" که چندی پیش از اولین آلبوم رسمی خود با عنوان "خوشبختیت آرزومه" رونمایی کرد، برای اولین بار ۲۹ شهریورماه برای دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.
به گزارش تیکت به نقل از موسیقی ایرانیان ، این خواننده محبوب که در طول سال های فعالیتش، طرفدارانش چهره او را ندیده بودند، بالاخره بعد از ۱۰ سال روبروی طرفدارانش قرارگرفت و کنسرتش با اجرای منتخبی از آهنگ های قدیمی و آلبوم جدید او برگزار شد.
کنسرت سیامک عباسی با قطعه "فرشته پاک" شروع شد و هنگام ورود، با تشویق بی امان طرفدارانش بر روی صحنه حاضر شد تا برای اولین بار طرفدارانش علاوه بر صدا با چهره او هم آشنا شوند، در ادامه قطعات "دلت شکست"، "تو که نیستی" و "جوون تر که بودم" در اولین کنسرت این خواننده اجرا شدند.
در ادامه، بخش دوم این کنسرت با اجرای آهنگ "عشق عمیق" آغاز شد و سپس این خواننده قطعات "من راهیم" و "من انتخاب شدم" را همراه با تک نوازی پیانو اجرا کرد. در ادامه با اضافه شدن همه اعضای گروه به روی استیج، آهنگ های "خوبه حال من|" ، "روزهای خوب"، "رویایی"، "خوشبختیت آرزومه"، "سقوط" و "دچار" در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی نواخته شدند.

این کنسرت با اجرای مجدد قطعه "خوشبختیت آرزومه" در میان استقبال هوادارانش به پایان رسید.
در این اجرا امیر عظیمی "ویولن،پیانو و سینتی سایزر"، آرین کشیشی "نوازنده گیتار بیس"، نوید رهبر "پیانو،سینتی سایزر"، مسعود کیانی "درامز"، مهران اسلامی "گیتار"، هادی سالاری "گیتار"، سعید امینی"گیتار" و بابک صفرنژاد "هارمونیکا" به عنوان نوازنده عباسی را همراهی می کردند.
در این کنسرت مهمانانی همچون روزبه نعمت الهی، بهاره رهنما، علی معلم، احسان روزبهانی، هومن نامداری، نیما رئیسی و یاس حضور داشتند.