سهراب پورناظری آلبوم «شبگرد کولی باد» را منتشر می‌کند

۳۱ تیر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۵۸
سهراب پورناظری آلبوم «شبگرد کولی باد» را منتشر می‌کند

سهراب پورناظری به زودی آلبوم «شبگرد کولی باد» را شامل دو نوازی تنبور و دودوک منتشر می‌کند. این اثر بداهه‌نوازی در مقام اصفهان و نوا، با استفاده از فضاهای موسیقی تنبور و موسیقی ارمنی است.
او در این اثر «تنبور» نواخته و "روبیک آروسیان" نوازنده دودوک، شهاب پارنج و حسین ذهاوی نیز نوازندگی پرکاشن این اثر را به عهدا داشته‌اند. «شبگرد کولی باد» در سالِ 89 در لس‌آنجلس ضبط شده و الان توسط شرکت «ایران‌گام» به بازار می‌آید.
آخرین اثری که از سهراب پورناظری در ایران متشر شده، می‌توان به آلبوم «آرایش غلیظ» با همراهی «همایون شجریان» اشاره کرد او همچنین اثر «آیینه‌ها» را آماده انتشار دارد. اوایل سالِ جاری «پورناظری» اجراهای متفاوتی در خارج از ایران داشته است که از جمله می‌توان به اجرا در سالن اپرای شهر رنس فرانسه و همچنین تئاتر گابریل دورزیات شهر اپرنی اشاره کرد. این نوازنده و آهنگساز در این اجراها، پروژه‌ی «سرزمین» که براساس موسیقی سرزمین های کرد نشین و با گویش های مختلف زبان کردی ساخته و تنظیم شده بود را به روی صحنه برد. این اثر همچنین در کشورهای فرانسه، بلژیک، هلند و اتریش اجرا شدند، برگزاری کنسرت همراه با گروه موسیقی «شمس» در تئاتر شهر پاریس نیز از دیگر اجراهای این نوازنده و آهنگساز است.