گروه موسیقی بانوان "ستاره قطبی" با حضور پری زنگنه در تالار وحدت به روی صحنه می رود

۲۰ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۳۱
گروه موسیقی بانوان "ستاره قطبی" با حضور پری زنگنه در تالار وحدت به روی صحنه می رود

کنسرت گروه موسیقی بانوان «ستاره قطبی»(پلاریس)، به سرپرستی «بهار ایلچی» و با حضور بانو پری زنگنه روز 23 دی‌ماه در تالار وحدت تهران به روی صحنه می رود.
اعضای گروه پلاریس را بهار ایلچی(سرپرست و نوازنده پیانو و هارپ)، ندابهزاد(درامز)، سپيده ايلچى(گیتار بیس)،‌ مژگان فتح اللهى(پرکاشن)، آرميتا فهيمى(گيتار الكتريک)، سحر دزواريى(نوازنده گيتار اسپانيش)، پگاه ابراهيم(ويلن)، ترانه پوريوسف(فلوت)، ياسمن ناصرى(كلارينت و كيبورد)، ثميلا تحويلدارى(ساكسوفن)، شانيا شهريارى(ترومپت)، اركيده غفارپور(خواننده زبان فارسى)، مهشيد مولايى(خواننده زبان هندى)، نازلى سلطان زاده(خواننده محلی)، مارى روت باتوآ(خواننده فرانسه و انگليسى)، پوريا پيرزاده(تنظيم كننده)، مهدى آشنا(عكاس گروه)، لیلارضایی(مدیرومشاوررسانه ای) وعلى افشار(تهیه کننده) تشکیل می‌دهند. یکی دیگر از نکات اجرای بیست و سوم دی‌ماه گروه ستاره قطبی حضور بانو «پری زنگنه»، یکی از اساتید و چهره‌های مطرح موسیقی است.
گروه ستاره قطبی (پلاریس) به سرپرستی بهار ایلچی فعالیت هنری خود را از سال 1389 با مجموعه ای از متخصصان و اساتید دانشگاه و آموزشگاه ها با هدف پرکردن خلاء گروه پاپ بانوان و همچنین پاسخگویی به نیازهای موسیقایی مخاطبان با فرهنگ های مختلف در ایران آغاز کرد.
پلاریس دوجایزه از جشنواره موسیقی دریافت کرده و تاکنون چند اجرای موفق در تالار وحدت و فرهنگسرای نیاوران و... برگزار کرده است.
 ستاره قطبی(پلاریس) مجموعه‌ای از آهنگ‌ها و قطعات را به زبان ها انگلیسی، فرانسه، کردی، لری، ترکی، هندی و محلی ایرانی که برگرفته از شهرهای مختلف ایران و 5 قاره دنیاست را به اجرامی‌گذارد و در این راستا از هنرنمائی 5 خواننده توانمند و 11 نوازنده با تحصیلات عالی و آکادمیک در زمینه موسیقی بهره می‌برد.