نمایش "مالی سویینی" و ثبت رکوردی تازه در دنیای تئاتر

۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۵۷
نمایش "مالی سویینی" و ثبت رکوردی تازه در دنیای تئاتر

به گزارش روابط عمومی تئاتر مالی سویینی، به دلیل استقبال بیش از حد تماشاگران از نمایش مالی سویینی، این نمایش در روزهای پایانی هفته در سه نوبت اجرا می شود.
این برای اولین بار است که یک نمایش سه اجرایی می شود؛ مالی سویینی در روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 اسفند در ساعت های 16، 20:30 و 22:15 روی صحنه می رود.
همچنین این نمایش در روز سه شنبه 18 اسفندماه دو اجرایی می شود و در ساعت 20:30 و 22:15 روی صحنه می رود.
شایان ذکر است نمایش مالی سویینی در روز چهارشنبه 19 اسفند ماه روی صحنه نمی رود و هیچ گونه اجرایی ندارد.
نمایش مالی سویینی از اول اسفند ماه در سالن ناظرزاده کرمانی اجرای خود را آغاز کرده و تا به حال مورد استقبال بسیاری از هنرمندان و منتقدان قرار گرفته است.
نمایش های قبلی مرتضی میرمنتظمی «p2»، «ابرها» و «فرکانس» هم در زمان اجرای خود جزو پرفروش های تئاتر بودند. 
مالی سویینی داستان زنی نابینا به نام مالی است که با کمک پزشکی بینایی خود را بدست می آورد.او بعد از بینا شدن و دیدن واقعیت های جامعه کم کم بخاطر شک های عصبی به نابینایی دچار می شود.
عوامل این نمایش عبارتست از: طراح صحنه: مرتضی میر منتظمی، طراح لباس: سپیده  صباغ، طراح صدا و موسیقی: محمدرضا جدیدی، طراح نور: علی کوزه گر، طراح گرافیک: مهرداد متجلی، نقاش پوستر: تهمینه طاهباز، گروه عکاسان: ضیاالدین صفویان، مهرداد متجلی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: رها جهانشاهی، مشـاور فنی: حـین طاهر بخش، منشی صحنه: نگار زارع،  مدیـران اجرا: امیر ابراهیـم زاده و رضـا درویش، مدیران صحنه: سالار یعقوبی، امین شیبانی و امیرسالار همتی، ساخت تیزر: استودیو مستطیل ساخت فیلم پشت صحنه: امیر قریشی، تبلیغات مجازی: امیر قالیچی (تئاتر بازها)، روابط عمومی: سارا فرجی، تبلیغات: نجلا صابری و گروه تئاتر مشق، ضبط، میکس و متر: رامین مظاهری و استودیو باران، دستیار صدا: یاشار عزیزی ، گیتار الکتریک: محمدرضا سبکتکی و ویدئو آرت: کاوه مرحمتی.
طراح و کارگردان این اثر نمایشی مرتضی میرمنتظمی است و در آن بازیگران چون الهام کردا، صابر ابر و عباس جمالی ایفای نقش می کنند.
مالی سویینی از شنبه اول اسفند تا 21 اسفندماه هرشب ساعت 20:30 به مدت 75 دقیقه در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می شود.

 

رویدادهای مرتبط