دو آلبوم «گاهان» و «والس های تهران» رونمایی شد

۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۰۸:۴۸
دو آلبوم «گاهان» و «والس های تهران» رونمایی شد

رونمایی دو آلبوم «گاهان» و «والس های تهران» از مجموعهء شنیداری «احوالات شخصی» و تولیدات مؤسسهء فرهنگی-هنری «خانهء هنر خرد» هفتم خرداد ماه سال جاری در مجموعهء «لاجوردی» برگزار گردید.

این مراسم در ساعت ۱۸ الی ۲۱ از تاریخ هفتم خرداد ماه سال جاری با حضور عوامل دو آلبوم، علی صمدپور مدیر پروژهء «احوالات شخصی»، اصحاب رسانه، هنر جویان و هنرمندان جوان موسیقی و سینمای کشور همچون نگار خارکن، مانی جعفر زاده، پالیز خوشدل، زینب تبریزی و… در گالری «لاجوردی» به انجام رسید.

دو آلبوم تک نوازی عود «گاهان» از یاسمین شاه حسینی و آکاردئون نوازی «والس های تهران» از مهرداد مهدی به عنوان آثار پنجم و ششم «احوالات شخصی» معرفی شده و با استقبال شایستهء مخاطبین مواجه گردید. اجرای زندهء مهرداد مهدی و پخش کلیپی از نوازندگی یاسمین شاه حسینی از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این گردهمآیی بود. مهرداد مهدی در حالی به نوازندگی پرداخت که دو نوازندهء گیتار برقی و درامز نیز در بخش هایی وی را همراهی کردند و لحظاتی بکر و خوش را به دور از تشریفات و تجملات غیر ملزوم با مخاطبان به اشتراک گذاشتند.

مهرداد مهدی در حین اجرا عنوان کرد: «بسیار خوش حال هستم که  بعد از مدت ها بهترین دوستان خود را زیر یک سقف و در کنار یکدیگر می بینم.»

شایان ذکر است که مروری تصویری بر آثار پیش تر منتشر شده از این مجموعه همچون «بی واژه گفتگو» و «مناظری که از قاب می گذرند» از بخش های دیگر این برنامه بود.