دانشجویان از تخفیف ویژه تئاتر «اتاق ورونیکا» در روزهای 13، 14 و 15 دی برخوردار می‌شوند

۱۲ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۴:۲۷
 دانشجویان از تخفیف ویژه تئاتر «اتاق ورونیکا» در روزهای 13، 14 و 15 دی برخوردار می‌شوند


بلیت تئاتر «اتاق ورونیکا» به کارگردانی رضا ثروتی در روزهای یکشنبه 13 ، دوشنبه 14  و سه شنبه 15 دی ماه با تخفیف 50 درصد به دانشجویان علاقه‌مند ارائه می‌شود.

به گزارش تیکت، نمایش « اتاق ورونیکا » که در ژانر وحشت تولید شده است و اجرای عمومی خود را از روز چهارشنبه 25 آذر‌ماه آغاز کرده است، به منظور حمایت از دانشجویان، برای این 3 روز میزبان دانشجویان علاقه‌مند به تماشای این اثر با تخفیف 50 درصدی در بهای بلیط می‌شود.

دانشجویان متقاضی می‌توانند در روزهای 13، 14 و 15 دی ماه، با در دست داشتن کارت دانشجویی خود و یک ساعت مانده به زمان اجرای تئاتر «اتاق ورونیکا»، بلیط‌های خود را به صورت روزفروش و از طریق سامانه مستقر فروش بلیط نمایش در عمارت مسعودیه (ورودی تماشاخانه) خریداری کنند.

این اثر نمایشی همه روزه ساعت 20 در تماشاخانه عمارت مسعودیه به روی صحنه می رود. در این اثر ایمان افشاریان، مرتضی اسماعیل‌کاشی، ستاره پسیانی و بهناز جعفری ایفای نقش دارند.

طراح و کارگردان: رضا ثروتی

تهیه کننده و مجری طرح: نورالدین حیدری ماهر

نمایش «اتاق ورونیکا» هر شب ساعت 20 به صحنه می‌رود و برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیط تئاتر «اتاق ورونیکا» ، کلیک نمایید. همچنین از صفحه اختصاصی این نمایش  دیدن نمایی