تور کنسرت های اروپایی گروه پالت

۲۹ تیر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۵۳
تور کنسرت های اروپایی گروه پالت

اعضای گروه «پالت» این روزها در اروپا به سر می‌برند و در ادامه تور بین المللی کنسرت‌های خود به ایالات متحده آمریکا سفر خواهند کرد. خالقان آلبوم «شهر من بخند» مشغول برگزاری اجراهای زنده در شهرهای مختلف قاره سبز هستند و اولین کنسرت آنها در آمریکا روز یازدهم سپتامبر برابر با بیست شهریور در «پرتلند» برگزار می‌شود و تا روز چهارم اکتبر ادامه خواهد داشت این تور به ترتیب در شهرهای «سن فرانسیسکو»، «لس آنجلس»، «سن دیه‌گو»، «هیوستون»، «آتلانتا»، «میامی»، «پیتسبورگ»، «نیویورک» و «واشنگتن دی سی» روی صحنه خواهند رفت.
شهر من بخند دومین آلبوم رسمی گروه پالت بود که در اردیبهشت سال جاری به بازار عرضه شد. «امید نعمتی» و «روزبه اسفندارمز» و سایر اعضای پالت سپس کنسرت‌های شهر من بخند را در تهران برگزار کردند و سپس راهی اروپا شدند.
سرپرست گروه پالت پس از آخرین اجرای زنده این گروه در تهران گفت: «بعد از اين دو اجرا تا مدت زيادي برنامه ديگري براي اجرا در تهران نداريم و بيشتر تمركز خود را بر كنسرت‌هاي شهرستان‌ها و تور اروپا و آمريكا متمركز خواهيم كرد. ما همانقدر كه دوست داريم در كنار دوستان‌مان در تهران باشيم، دل‌مان برای دوستان‌مان در ديگر شهرهای كشور و همچنين دوستان و هواداران پالت در خارج از كشور هم تنگ شده است. واقعاً بعد از اين دو اجرا فرصت ديگری برای اجرا در تهران وجود ندارد، چراكه برنامه فشرده‌اي از اجراهای متعدد در ديگر شهرهای ايران و چند شهر اروپايی و بعد آمريكای شمالی داريم.»