نمایش "هامون بازها" به «ژیلا مهرجویی» تقدیم شد.

۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۱۴:۴۵
نمایش "هامون بازها" به «ژیلا مهرجویی» تقدیم شد.

جدیدترین نمایش محمد رحمانیان به «ژیلا مهرجویی» تقدیم شد.
نمایش «هامون بازها» جدیدترین اثر کارگردان سرشناس حوزه تئاتر کشور در حضور عوامل فیلم «هامون» و «داریوش مهرجویی» و چهره های موسیقی، به ژیلا مهرجویی تقدیم شد.
چهره های موسیقی همجون علی زند وکیلی، رضا یزدانی، سامان احتشامی و...  به تماشای این نمایش نشستند همچنین بسیاری از اهالی سینما نیز از این نمایش دیدن کردند.
محمد رحمانیان در یکی دو سال اخیر با روی صحنه بردن نمایش – موسیقی‌هایی چون «روزهای آخر اسفند»، «ترانه های قدیمی»، «ترانه های محلی» و ... محبوبیت قابل توجهی را در بین مخاطبان موسیقی و تئاتر کسب کرد.
بازیگرانی چون علي عمراني، مهتاب نصيرپور، اشكان خطيبي، هومن برق نورد، مهدي ساكي، سُها سناجو و پرستو رحمانيان در این نمایش ایفای نقش آفرینی می‌کنند.
از دیگر بخش‌های این نمایش می‌توانه به پخش قسمت‌هایی از فیلم‌هایی چون «سوته‌دلان»، «گوزن‌ها»، «آرامشی در حضور دیگران»، «یاران»، «ضیافت» و اجرای موسیقی زنده ویولن و آکاردئون توسط «آسو کهزادی» و «سردار سرمست» اشاره کرد.
مسعود کیمیایی، فرزانه کابلی، هادی مرزبان، حبیب رضایی، ابراهیم حقیقی و... از دیگر چهره های سرشناسی بودند که در طول این اجرا به تماشای آن نشستند