اجرای جمعه شب "در خواب دیگران" به "حسن فتحی" تقدیم شد

۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۵۱
اجرای جمعه شب "در خواب دیگران" به "حسن فتحی" تقدیم شد

نمایش «در خواب دیگران» جمعه شب میزبان هنرمندانى چون حسن فتحی، بهرام ابراهیمى، جلیل فرجاد، رحیم نوروزى و سعید چنگیزیان بود. پیش از شروع اجرا نادر برهانى‌مرند (نویسنده و کارگردان نمایش) با قدردانى از حضور هنرمندان گفت: با احترام و در کمال فروتنى اجراى امشب را به کسى که این روزها همه با سریال شهرزادش زندگى مى‌کنیم، حسن فتحى، تقدیم مى‌کنم.
روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 3 و 4 اسفند ماه به دانشجویان تمامی رشته‌ها 50% تخفیف می‌دهد. دانشجویان برای استفاده از این تسهیلات باید به صورت حضوری به گیشه مراجعه کرده و با ارائه کارت دانشجویی نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.
این نمایش که از 15 بهمن در تالار شمس (اقدسیه) به صحنه رفته و تاکنون میزبان هنرمندانی چون حسین پاکدل، بیتا فرهى، شیرین بزرگمهر، کاظم هژیر آزاد، محمدعلی ابطحی، احمد مهران‌فر، لیلا زارع، بیوک میرزائی، مجید جعفری، جواد پیشگر و بهرام افشاری بوده است.
"در خواب دیگران" به نویسندگی و کارگردانی نادر برهانی‌مرند هر شب جز شنبه‌ها ساعت 20 در تلار شمس (اقدسیه) روی صحنه خواهد رفت. 
پانته‌آ بهرام، حمیدرضا آذرنگ، فریدون محرابی و علی سرابی بازیگران "در خواب دیگران" هستند که در خلاصه آن آمده است: در این داستان خانواده‌ها چهارنفره‌اند. عصرگاهِ یکی از روزهایِ یکی از سال‌هایِ تقویم تهران، به خواب دیگران می‌رود. رادیو هم حتما روشن است و شاید بیانیه‌ای هم در کار باشد. خواب گردی می‌کنیم و ... .
این نمایش کاری از گروع تئاتر معاصر است و سایر عوامل آن عبارتند از: فرهاد امینی (دراماتورژ)، نوید به‌تویی (طراح صحنه) و مانا یزدانی امیری (طراح لباس)، فرهنگ سرخوش، محمدرضا جدیدی (موسیقی و طراحی صدا) خسرو اشتری (طراح پوستر و بروشور)، هادی عامل (دستیار کارگردان و مدیر تولید)، امین رهبر (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، امیر خدامی (عکاس)، آوا فیاض (مدیر تبلیغات و روابط عمومی).

 

رویدادهای مرتبط