تخفیف 50 درصدی "آرتیگوشه" برای دانشجویان

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۱۴
تخفیف 50 درصدی "آرتیگوشه" برای دانشجویان


نمایش آرتیگوشه نوشته محمد میرعلی اکبری و به کارگردانی گروه فیلم و تئاتر" وناگهان " به سرپرستی روزبه حسینی و بازیگردانی آرش فلاحت پیشه روزشنبه مورخ یکم خرداد برای دانشجویان تخفیف 50درصد را در نظردارد . 
به گزارش روابط عمومی گروه ، نمایش"آرتیگوشه" نوشته محمد میرعلی اکبری و به کارگردانی گروه فیلم و تئاتر "وناگهان" که از 27اردیبهشت به روی صحنه رفته است روز شنبه مورخ 27اردیبهشت را برای تمامی دانشجویان تخفیف 50 درصد را درنظر گرفته است .
گفتنی است این نمایش متشکل از هفت مونولوگ است که هم به لحاظ مضمونی و هم به صورت شکلی به یکدیگر مرتبط هستند که با یکدیگر یک کل را می‌سازند.
نمایش «آرتیگوشه» یک موقعیت واحد نمایشی دارد و در مورد قتل برادران آنتیگونه، شورش علیه کرئون و تقسیم جنازه‌ها توسط آنتیگونه است که به صورت پرفورماتیو در هفت اپیزود خوانش و با یکدیگر ترکیب می‌شود.تمامی شخصیت‌های این داستان از یونان باستان نیستند، در این نمایش، آنتیگونه، هایمِن، تیرزیاس و ایسمِنه، چهار شخصیت از یونان باستان، «هوشیدر» از نوادگان زرتشت، «محمود پسیخان» از رهبران انقلابیون در قبل از دوره مشروطه و دیگر شخصیت این نمایش، کتابفروشی از دوره‌ی معاصر است. همگی این شخصیت‌ها در ترکیب با یکدیگر، آن موقعیت نمایشی را تصویر می‌کنند.
همچنین این نمایش با نقش آفرینی حمیدرضا فلّاحی، کامبیز منصف، حمید خوش‌نویس، سهیل بابایی، ساناز، مصباح ، حسام حسینی، و ماندانا جباری با حضور مهدا رزازی و با همراهی مهسا صمدی، ساناز کریمی به روی صحنه خواهد رفت ، (طرّاح،سرپرست و دراماتورژ این نمایش ) روزبه حسینی ، آرش فلاحت پیشه به عنوان (بازیگردان) ، سجاد کیانی (طرّاحی و اجرای موسیقی) دریا یاسری (نجواها)،(طرّاح گریم) حسام حیدری ، (مدیر اجرایی گروه) مرتضی حقیقت‌بیان ، ( مشاور رسانه و مدیرارتباطات) زینب لک ، (روابط عمومی) صبا آزادی ، پگاه محمودوند، (عکاس) رسول نورمحمدزاده ، (اجرای گریم) حسام حیدری. پانته‌آ قاسمی ، ( طراح پوستر و بروشور) بهزاد حاجی‌بیگلو ، (دستیار اجرا) نشاط باقری و گروه اجرا: فرهاد سلیمی، امیر نباتی، پدرام سفیدکار، علی افشاری از عوامل این نمایش می باشند.
نمایش "آرتیگوشه" نوشته محمد میرعلی اکبری و به کارگردانی گروه فیلم و تئاتر "وناگهان"  27 اردیبهشت الی 12 خرداد در سالن استاد خسروی تماشاخانه سه نقطه به آدرس بلوار کشاورز ، خیابان کبکانیان ، نبش مرتضی زاده تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه هر شب ساعت 20 به روی صحنه خواهد رفت .لازم به تاکیداست این نمایش درروزهای پنج شنبه و جمعه در دوسانس 18:30 و 20:15 به روی صحنه خواهدرفت .