"تئاتر شهر" میزبان "چمدان" و چهار نمایش جدید دیگر

۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۰۲
"تئاتر شهر" میزبان "چمدان" و چهار نمایش جدید دیگر

با پایان گرفتن سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تئاتر شهر از روز پنجشنبه پانزدهم بهمن ماه میزبان پنج اثر نمایشی جدید خواهد بود.
تالار اصلی تئاتر شهر، میزبان نمایش "چمدان" به قلم و کارگردانی فرهاد آئیش است که از روز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ به روی صحنه می رود. این اثر، دو نمایش با عنوان "چمدان" است که یکی از آنها ۲۵ سال قبل توسط این هنرمند نوشته و اجرا شده است. نمایش دیگر نوشته "کوبو آبه"، نویسنده سورئالیست ژاپنی است. این آثار از دو منظر متفاوت "چمدان" را دستمایه کارشان قرار می‌دهند، اما به لحاظ فلسفی به یکدیگر نزدیک‌اند.
"دیوان غربی – شرقی" به نویسندگی و کارگردانی محسن حسینی از روز پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ در تالار چهارسو نمایش اجرای خود را آغاز می کند.
تالار سایه از روز جمعه ۱۶ بهمن ماه ساعت ۱۷:۳۰ میزبان نمایش "کوپن" به نویسندگی سپیده خمسه نژاد و کارگردانی سید جواد روشن خواهد بود.
"گنجفه" عنوان دیگر نمایشی است که از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه ساعت ۲۰ به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی در تالار سایه پذیرای دوستداران تئاتر است.
نمایش "همتون منو میشناسین" به کارگردانی سامان ارسطو نیز در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر، از روز دوشنبه ۱۹ بهمن ماه اجرای خود را آغاز می کند.

 

رویدادهای مرتبط