برگزاری کنسرت گروه موسیقی میراث در فرهنگسرای نیاوران

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۵:۵۲
برگزاری کنسرت گروه موسیقی میراث در فرهنگسرای نیاوران

کنسرت گروه «میراث» همزمان با روز شعر و ادب پارسی در 26 و 27 شهریور در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود آلبوم جدید گروه «میراث» با آثاری از زنده یاد «ذوالفنون» و اشعار مولانا در دست انتشار است
گروه میراث برای این کنسرت بیشتر از قطعات موسیقی سنتی عرفانی از استاد زنده یاد «جلال ذوالفنون» و «آرش قاسمی» آماده کرده است. همچنین تصنیف خاطره انگیز کاروان و تکنوازی و چندنوازی اعضای گروه از جمله برنامه‌ریزی‌های آنها برای دیدار با مخاطبانشان است.
گروه میراث باحضور نوازندگان و موزیسین‌های جوان از جمله «امین رحیمی»(نی و سازهای بادی)، «تورج زادپور»(تار)، «سهیل حسنوی»(سنتور)، «اشکان پورفرخی»(دف و سازهای کوبه‌ای) و «میلاد بیات»(کمانچه) اعضای گروه میراث به سرپرستی «آرش قاسمی»(آهنگساز، نوازنده عود و سه تار و کلارینت) و خوانندگی «بامداد فلاحتی» می باشد.
این گروه به غیر از آلبوم مولانا که در دست انتشار دارند مشغول تولید و پیش‌برد چند پروژه موسیقایی دیگر هم هستند. این گروه یک موسسه فرهنگی و هنری، آموزشگاه و استودیو هم به ثبت رسانیده و با خودکفایی فعالیت‌های خود را دنبال می‌کنند. پروژه «حافظ»، آلبوم «خیام» و آلبوم «میرزاعبدالله» از جمله آثاری هستند که تولید آنها توسط این گروه پیگیری می‌شود.