برگزاری آیین اختتامیه نمایش "سرآشپز پیشنهاد می‌کند"

۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۱
برگزاری آیین اختتامیه نمایش "سرآشپز پیشنهاد می‌کند"

به گزارش تیکت به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش "سرآشپز پیشنهاد می‌کند" به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور که اجراهای خود را از اواخر اردیبهشت‌ماه در تماشاخانه سنگلج آغاز کرده بود، جمعه دوم تیرماه با حضور هنرمندان و برگزاری آیین اختتامیه به کار خود پایان می‌دهد.

این نمایش با میزبانی نزدیک به 5000 هزار مخاطب، بار دیگر رکورد فروش تماشاخانه سنگلج را به خود اختصاص داده است. این اثر بعد از دو نمایش موفق "بیوه‌های سالار جنگ" و "طپانچه‌خانم" سومین اثر پرمخاطب گروه تئاتر پارکینگ در سالن‌های اجرایی‌شان به شمار می‌رود.

 نمایش "سرآشپز پیشنهاد می‌کند" کمدی گروتسک، بهره‌مند از تکنیک‌های نمایش ایرانی است و به صورت موزیکال اجرا می‌شود.

آرش فلاحت‌پیشه، مهدی فریضه، محمد صدیقی‌مهر، امیررضا میرآقا در این نمایش نقش‌آفرینی می‌کنند.

شایان ذکر است؛ این نمایش از تابستان 96 تور اجراهای خود را در استان‌های مختلف کشور آغاز خواهد کرد؛ بر این اساس گروه تئاتر پارکینگ آمادگی خود برای همکاری و اجرا در کلیه شهرهای متقاضی اعلام می‌کند.

لازم به  یادآوری است؛ این گروه اجرایی دو اثر برگزیده جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر یعنی نمایش "طپانچه خانم" را مهرماه سال جاری و نمایش "یک زندگی بهتر" را آذرماه به صحنه خواهد برد.

گفتنی است؛ نمایش "سرآشپز پیشنهاد می کند" به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور از 17 اردیبهشت تا 2 تیرماه ساعت 21 در تماشاخانه سنگلج واقع در خیابان وحدت اسلامی، ضلع جنوبی پارک‌شهر، ابتدای خيابان بهشت به صحنه می‌رود.