عمار تفتی از گروه تئاتر "معاشر" جدا شد

۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۳۱
 عمار تفتی از گروه تئاتر "معاشر" جدا شد

    "عمار تفتی" که در مقطعی به گروه بازیگران "معاشر" اضافه شده بود، از این گروه جدا شد و به این ترتیب اسامی نهایی دیگر بازیگران و سایر عوامل توسط کارگردان این نمایش اعلام شد.
به گزارش تیکت به نقل از پایگاه خبری ایسنا، "احسان حاجی پور" کارگردان این نمایش درباره جدایی عمار تفتی اینچنین گفت: در ابتدا برای انتخاب بازیگر صحبت‌ها و مذاکراتی با فریدون محرابی صورت گرفت اما در مرحله اول به توافق نهایی دست نیافتیم، این شد که در مرحله دوم عمار تفتی این مسولیت را پذیرفت، اما متاسفانه ادامه همکاری‌مان بنا به دلایلی از جمله تداخل چند برنامه ما با یکدیگر منتفی و در نهایت فریدون محرابی که از ابتدا نیز قرار بود در "معاشر" به ایفای نقش بپردازد به گروه بازگشت.
به این ترتیب فریدون محرابی، لیلا برخورداری،نفیسه روشن،جواد یحیوی،سمیرا صبوری،مژگان رایگان،ملیکا بکایی،رضا مرشد  هنرپیشه‌های "معاشر" خواهند بود.
اسامی دیگر عوامل نمایش "معاشر" عبارتند از: انتخاب بازیگر و مجری طرح: مازیار رضاخانی، دستیاران کارگردان:یاسرقاسم زاده و مهدی محرمی، منشی صحنه: سارا جلیلی، مهندسی صدا: مهدی محرمی، طراح صحنه: محمد صبوری، طراح لباس:فرامرز فرمانی، طراح گریم: بهاره خلیلی، مجری گریم: شهره خراسانی، آهنگساز و خواننده: هادی فیض‌آبادی، روابط عمومی و مشاور رسانه ای: محمد رحمانی، تبلیغات مجازی: امیر پارسائیان مهر، مدیر صحنه: زهره آخان، عکس: مسعود حاجی پور، طراح پوستر و بروشور:حسام حاجی پور.
نمایش «معاشر» با سبک و سیاقی واقع‌گرایانه، روایتگر داستان خانواده‌ای است که زندگی آنها بعد از ۱۶ سال با یک اتفاق دچار تغییراتی می‌شود، تغییراتی که مسیر زندگی‌شان را عوض می‌کند.
این اثر که تولید مشترک گروه فرهنگی آموزشی جیکو و پایگاه خبری تحلیلی نمایش‌خانه محسوب می‌شود، قرار است بعد از گذراندن مراحل بازبینی در شورای نظارت و ارزشیابی از اواسط آبان ماه در تماشاخانه سنگلج روی صحنه برود.