بازگشت الک بالدوین به صحنه تئا‌تر

۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت : ۱۰:۰۲
بازگشت الک بالدوین به صحنه تئا‌تر

الک بالدوین، بازیگر سرشناس سینما و برنده جایزه اِمی و نامزد جایزه تونی، در ماه ژوئن ۲۰۱۵ (تیر ۹۴) به مدت محدودی با بازتولید نمایش «همه پسران من» اثر آرتور میلر به صحنه تئا‌تر برمی‌گردد.
به گزارش سایت ایران تئا‌تر، بالدوین در این نمایش در مقابل لوری مِتکاف بازی می‌کند و استفان همیلتون کارگردان نمایش است. این نمایش در تئا‌تر گاید هال در بخش ثروتمند‌نشین ایست همتون در نیویورک روی صحنه می‌رود.  
بالدوین جایزه اِمی خود را برای بازی در یک سریال تلویزیونی به دست آورد و نامزد شدن برای جایزه تونی محصول بازی او در بازتولیدی از «اتوبوسی به نام هوس» در نقش استنلی کوالسکی بود. او چهار بار در برادوی روی صحنه رفته است که آخرین بار دو سال پیش در نمایش «یتیمان» بود که فقط یک ماه روی صحنه باقی ماند. دلیل اصلی تعطیلی نمایش پیش از موعد و بر سر زبان‌ها افتادنش این بود که شیا لوبوف، هم‌بازی بالدوین از ادامه بازی در نمایش سر باز زد.  
بنا به گزارش‌های رسیده، الک بالدوین به زودی در یک سریال محصول شبکه اِچ بی‌او نیز نقش شهردار نیویورک را بازی خواهد کرد.  
نمایش «همه پسران من» اثر آرتور میلر است که در اواخر دهه ۴۰ میلادی منتشر شده و در باره اتفاقات و حواشی جنگ جهانی دوم است. این نمایش تا به حال دو بار در برادوی بازتولید شده است و بازیگرانی چون جان لایتو، دایان وِست و کیتی هولمز در آن بازی کرده‌اند.  
تئا‌تر گایدهال با همراهی روی فورمن و اِلن مایرز تهیه کنندگان نمایش هستند.