افتتاح نمایش «به سلامتی جاده» با حضور پرویز پورحسینی

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۱۳
افتتاح نمایش «به سلامتی جاده» با حضور پرویز پورحسینی

نمایش «به سلامتی جاده» روز یکشنبه ۱۰ آبان با حضور پرویز پورحسینی بازیگر تئاتر و سینما، افتتاح شد.
پرویز پورحسینی، پیش از اجرای نمایش در جمع تماشاگران حاضر شد و خواهان حمایت مردم از تئاتر خصوصی شد و از اینکه تماشاخانه‌های خصوصی همچون خانه نمایش دا منسجم و هدفمند فعالیت میکنند، ابراز خرسندی کرد.
مهدی سقا کارگردان نمایش «به سلامتی جاده» از تماشاگرانی که در شب اول اجرا برای تماشای نمایش آمده بودند تشکر ویژه کرد و در سخنانی کوتاه عنوان کرد که در کارگردانی این نمایش سعی کرده است که مکث ها و سکوت‌هایی که ویژه آثار پینتر است را به خوبی اجرا کند.
در پایان با امضای یادگاری پرویز پورحسینی بر پوستر نمایش «به سلامتی جاده»، این نمایش افتتاح گردید.
خلاصه این اثر نمایشی بر اساس داستان یک زن و شوهر و کودکشان است که به دلیلی نامعلوم بازجویی می‌شوند و در پایان هر یک دچار سرنوشت دردناکی خواهند شد.
در این اثر نمایشی میثم غنی‌زاده، مهدی وحیدروش، علی علیرضالو و مژده قربانی به ایفای نقش می پردازند و علی خالقی (دستیار کارگردان)، فرید عباسی (مترجم)، نوید احمدی (مدیر صحنه)، روزبه فلاح  (آهنگساز و نوازنده)، حامد بارئی طبری (طراح پوستر و بروشور)، ساجده شمس (طراح لباس)، نیک عزیزی (مترجم گروه)، محمد رستمی (امور فنی)، بهناز شیربانی (مدیر روابط عمومی)، البرز تیمورزاده و ریحانه تیزمغز (عکاس) از گروه اجرایی این نمایش هستند.
نمایش «به سلامتی جاده» نوشته هرولد پینتر به کارگردانی مهدی سقا و تهیه‌کنندگی پیمان یاحقی، از 10 تا 30‌ آبان ماه در خانه نمایش دا به روی صحنه می‌رود.