افتتاحیه نمایش "شیش و بش" با حضور هنرمندان

۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۲۲
افتتاحیه نمایش "شیش و بش" با حضور هنرمندان

به گزارش تیکت به نقل از ایران تئاتر، در مراسم افتتاحیه نمایش "شیش و بش" که مقارن با سالروز تولد هنرمند پیشکسوت هرمز هدایت است، ایشان زنگ افتتاحیه نمایش را خواهد نواخت.

همچنین در این مراسم هنرمندان مختلفی از جمله جعفر والی، اصغر همت، کاظم هژیرآزاد، فرزنه نشاط‌خواه، آناهیتا همتی، شهره سلطانی، محمد ساربان، آزاده پور مختار، رحمت امینی و... حضور خواهند داشت. 

نمایش "شیش و بش" یک کمدی اشتباهات است که در بستر نمایش‌های ایرانی، تضادهای دو خانواده را روایت می‌کند. در این اثر نمایشی به ترتیب حروف الفبا مهسا ایرج‌پور، علی باروتی، صدف بختیاری، امیرعباس حسینی، مهدی ذاکر حسینی، محسن زرآبادی، مرتضی شاه‌کرم، حسین شفیعی، الهه شه‌پرست، مرضیه صدرایی، کامبیز طلایی، بهرنگ فرهنگ دوست و وحید نفر به عنوان بازیگر حضور دارند. همچنین سینا ییلاق‌بیگی به عنوان طراح صحنه و عنایت خادم بشیری، آهنگساز این گروه نمایش را همراهی می‌کنند.

علاقمندان می‌توانند نسبت به خرید اینترنتی بلیت این نمایش اقدام نمایند. قابل به ذکر است که فروش اینترنتی دو روز اول این اجرا،  پنجشنبه و جمعه 10  و 11  تیر با 20  درصد تخفیف همراه خواهد بود.

نمایش "شیش و بش"  از 10  تیر تا 8  مردادماه ساعت 19 در تماشاخانه سنگلج واقع در پایین تر از میدان حسن آباد، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت به صحنه می‌رود.