استقبال از نمایش "خانه دلقک کجاست"

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۱۲
استقبال از نمایش "خانه دلقک کجاست"

نوید فرح مرزی کارگردان نمایش"خانه دلقک کجاست" این نمایش را هر شب به یک هنرمند از دست رفته که مورد بی مهری قرار گرفته است تقدیم می‌کند.
نمایش "خانه دلقک کجاست" که در تماشاخانه همای سعادت به اجرا می پردازد، مورد استقبال غیر منتظره هنرمندان تئاتر و تئاتر دوستان قرار گرفت.
کارگردان "خانه دلقک کجاست؟" با اشاره به اینکه این نمایش ادای دین به هنرمندان فقید از یاد رفته است، عنوان کرد: چه خالی است جای بزرگانی همچون خسرو شکیبایی، هادی اسلامی، مهدی فتحی، حسین پناهی، بانو نیکو خردمند، حمیده خیرآبادی، جمیله شیخی و عزیزان از دست رفته تکرار نشدنی هستند. مناسب دیدم که در پایان هر فصل از نوشته‌هایم یادی از این عزیزان بکنم که حالا در پایان اجرای هر شب نامی از ایشان می‌برم و ادای دینی به آموخته‌هایم از ایشان می‌کنم. شاید این حرکت کوچک تلنگر کوچکی بر بی‌مهری ایام باشد.
"خانه دلقک کجاست؟" زندگی یک بازیگر را روایت می‌کند که شب آخر اجرای خود در اتاق گریم نشسته و بر اثر اتفاقاتی، آن شب را به صبح نمی‌رساند و در صحنه جان می‌سپارد.
علاوه بر نوید فرح مرزی، ادموند اوراحی، محمد حق‌شناس و امیر طهرانی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند. سایر عوامل این اجرا عبارت‌اند از کارن همایونفر آهنگساز، مسعود سلامی طراح نور، رحیم بهبودی‌فر طراح صدا و فرهاد اسماعیلی نریتور.
نمایش "خانه دلقک کجاست؟" تا 28 اسفند هر شب ساعت ۲۰ در تماشاخانه همای سعادت به صحنه می‌رود.

 

رویدادهای مرتبط