استقبال بی نظیر از تئاتر کودک "کلوچه های خدا"

۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۳۷
استقبال بی نظیر از تئاتر کودک "کلوچه های خدا"

به گزارش دریافتی تیکت، آرش شریف‌زاده کارگردان این تئاتر در پایان آخرین اجرای این نمایش گفت: "کلوچه‌های خدا" از طرح "کتاب_تئاتر" کانون در سال 1394 تولید و از اواسط اردیبهشت امسال اجرای آن آغاز شد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبه‌رو بود به گونه‌ای که در مدت اجرا بیش از 9580 نفر به تماشای آن نشستند.

 او ضمن قدردانی از همراهی مسوولان کانون و ارتباط خوب تماشاگران با این نمایش از خانواده‌ها خواست دست‌کم در هفته یک‌بار کودکان خود را به تماشای تئاتر ببرند.

نمایش "کلوچه‌های خدا" داستان بچه خرسی را روایت می‌کند که پس از بیدار شدن از خواب زمستانی با دیدن زیبایی‌های طبیعت شگفت‌زده می‌شود، می‌خواهد از خدا به خاطر همه‌ی زیبایی‌هایی که خلق کرده تشکر کند اما نمی‌داند چگونه این کار را انجام دهد در این راه با کلاغی همسفر می‌شود که به او پیشنهاد می‌دهد کلوچه درست کند و ...

این نمایش اقتباسی از کتاب "کلوچه‌های خدا" اثر کلر ژوبرت از انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. آهنگ‌سازی این اثر برعهده‌ی فرید نوایی بوده و طراحی و ساخت دکور آن را نیز ریحانه مطهری انجام داده بود.

سعید حاجی حیدری، مصطفی دارابی، مبینا احرار، سحر زینلی، شایان موسوی و شکیبا مولوی در این نمایش به ایفای نقش می‌پرداختند.

مدیرعامل، معاون تولید و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون تماشاگر ویژه آخرین اجرای این نمایش بودند که در پایان نیز از دست‌اندرکاران آن تجلیل کردند.

اجرای نمایش "کلوچه‌های خدا" که از پانزدهم اردیبهشت 95  در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز شده بود پس از 110 اجرا روز 31 تیر به اجرای خود پایان داد.

 

رویدادهای مرتبط