استاد محمدرضا شجریان به ایران بازگشت

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۰۸:۴۳
استاد محمدرضا شجریان به ایران بازگشت

استاد آواز ایران، "محمدرضا شجریان" بامداد روز جمعه بیست و ششم شهریور ماه به ایران بازگشت تا ادامه مراحل درمانش را داخل کشور دنبال کند.
به گزارش تیکت به نقل از موسیقی ایرانیان، همایون شجریان، فرزند محمدرضا شجریان با تایید خبر بازگشت پدرش به ایران، اعلام کرد که حال عمومی پدرش بهتر از ماه‌های پیش است و به همین علت پزشکان به او اجازه پرواز دادند و او از آمریکا به ایران برگشته است.
همایون شجریان همچنین در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی از پدرش، اینگونه نوشت: "دوستان گرامی سلام. بامداد امروز پدر به ایران بازگشتند. خدا رو شکر حال ایشان خیلی بهتر از ماه‌های گذشته است. بر همین اساس پزشکان اجازه پرواز دادند و توانستند برای ادامه این دوره به خانه بازگردند تا مراحل بعدی درمانشان فرابرسد. ممنون از لطف و محبت بی‌پایان شما عزیزان که در این روزگار قوت قلب بوده‌اید و هستید. ممنون از همه دوستانی که لحظه به لحظه پیگیری کردند و زحمات را به جان خریدند. سپاسگزار از مسئولان محترمی که تا رسیدن پدر به ایران برای رفع مشکلات سفر از هیچ کمکی دریغ نکردند و آسایش ایشان را فراهم کردند."
لازم به ذکر است که خبر بیماری استاد شجریان همزمان با آغاز سال ١٣٩۵، از سوی این هنرمند مطرح شد که واکنش‌های زیادی را از سوی مردم و چهره‌های مختلف در پی داشت.