از پوستر نمایش بیوه نویسنده فقید در مضرات دخانیات رونمایی شد.

۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۵:۱۸
از پوستر نمایش بیوه نویسنده فقید در مضرات دخانیات رونمایی شد.

پوستر نمایش «بیوه نویسنده فقید در مضرات دخانیات» به کارگردانی مقداد اسلامی که از 1 آبان ماه در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می‌رود، رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه نمایش، پوستر این نمایش طراحی محمد اسلامی می باشد.

«بیوه نویسنده فقید در مضرات دخانیات» شامل دو پرده است که بهاره رهنما بازیگر پرده «بیوه نویسنده فقید» و مقداد اسلامی بازیگر پرده «مضرات دخانیات» هستند.

دو پرده این نمایش به طور کامل از هم مجزا هستند اما در عین حال هر دو ارتباطی مفهومی با یکدیگر دارند. « بیوه نویسنده فقید» برای اولین بار است روی صحنه میرود و داستان زنی است که در یک برنامه تلویزیونی از همسر درگذشته اش که نویسنده بزرگی بوده است، صحبت میکند.

«مضرات دخانیات» بازخوانی نمایشنامه آنتوان چخوف است که مقداد اسلامی آن را پیش از این در کانون بازیگری استاد سمندریان روی صحنه برده بود.

سید مجید موسوی (تهیه کننده) ، تکتم رضایی (طراح لباس)، نسرین آجرلو (طراح گریم)، آوا فیاض (مدیر تبلیغات و روابط عمومی) و طلا سپهرم (عکاس) دیگر عوامل این نمایش هستند.

 نمایش بیوه نویسنده فقید در مضرات دخانیات به نویسندگی و کارگردانی مقداد اسلامی از یکم آبان ماه ساعت 20:30 در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می‌رود و تنها 15 اجرا خواهد داشت.

رویدادهای مرتبط