اختتامیه نمایش "عکس اتفاق عزیز" با حضور اساتید پیشکسوت دوبله و رادیو

۱۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۵۹
اختتامیه نمایش "عکس اتفاق عزیز" با حضور اساتید پیشکسوت دوبله و رادیو

اختتامیه نمایش "عکس اتفاق عزیز" باحضور اساتید برجسته و پیشکسوت دوبله و رادیو ایران در  تماشاخانه سه نقطه برگزار می شود. این نمایش در هفتمین شب اجرای خود میزبان استاد حمید منوچهری و استاد مسعود فروتن می باشد.

به گزارش روابط عمومی این نمایش در سی و دومین جشنواره تئاتر فجر برنده جایزه کارگردانی بخش رادیو تئاتر شده است. نمایش "عکس اتفاق عزیز"در قالب رادیوتئاتر نوشته محمد مساوات به کارگردانی پیمان قریب پناه و تهیه کنندگی محسن جواهری است که از ۸ آبان الی ۱۵ آبان هر شب ساعت ۱۸:۳۰ درسالن تئاتر سه نقطه به روی صحنه اجرا شده است.
خلاصه این اثر نمایشی براساس داستان مادری به نام عزیزکه با از دست دادن سوی چشمانش آن را به تیغ جراحی می سپارد, عزیز نذر کرده که پس ازعمل به کربلا برود لذا ماجرا در زمانی رخ می دهدکه مرز ایران ـ عراق بسته است.
نقطه اوج این نمایش آنجاست که بچه ها تصمیم میگیرند مادر را به جای کربلا به مشهد ببرند و به دروغ بگویند: اینجا کربلاست.
به گفته پیمان قریب پناه کارگردان این اثر فضای نمایشنامه عکس اتفاق عزیز فضایی است متفاوت از کارهای دیگرنوشته شده درنمایشنامه های آیینی و مناسبتی است, حال و هوای حاکم بر فضای نمایشنامه؛ وجود خانواده و پرداخت زیبای حضور مادر درکل نمایشنامه و ارایه تصویری متفاوت از حادثه ظهر عاشورای حرم امام رضا(ع) است و درآخر تماشاچی وشنونده درکل کار فضایی متفاوت را تجربه میکنند.
دراین اثر نمایشی صدیقه کیانفر، عباس محبی، اکبر مولایی، ویدا شهشهانی، بهرام سروری نژاد و داود حیدری به ایفای نقش کردند. همچنین در تیم اجرایی این نمایش نرگس موسی پور (افکتور)، علی حاجی نوروزی (صدابردار)، میثم خاوری (طراح پوستر و بروشور)، محمد حسین اثنی عشری (دستیار کارگردان)، محمد حمزه زاده (مشاور کارگردان)، کوروش برزی (عکاس) و زینب لک (مدیر روابط عمومی) حضور داشتند.