اجرای ویژه هنرمندان و عکاسان نمایش «در سوگ کاظم اشتری» روی صحنه رفت

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۲۳
اجرای ویژه هنرمندان و عکاسان نمایش «در سوگ کاظم اشتری» روی صحنه رفت

نمایش «در سوگ کاظم اشتری» به نویسندگی سپیده خسروجاه و کارگردانی سامان پورسلیمانی، دوشنبه ۱۴ اردیبهشت میزبان هنرمندان رشته‌های مختلف هنری، عکاسان و خبرنگاران بود.
به گزارش سایت ایران تئا‌تر، نمایش «در سوگ کاظم اشتری» به نویسندگی سپیده خسروجاه و کارگردانی سامان پورسلیمانی، دوشنبه ۱۴ اردیبهشت، ساعت ۲۰:۳۰، در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران، میزبان عکاسان، خبرنگاران و هنرمندان شاخه‌های مختلف هنری بود.

نمایش «در سوگ کاظم اشتری» داستان یک کارگردان متوسط سینماست که در تصادفی از بین می‌رود و همسرش تصمیم می‌گیرد از موقعیت او استفاده کرده و فیلمنامه‌‎ای به نام او بنویسد و کارگردان شود. او شعرهای باقی مانده همسرش را منتشر و کتاب را به خود تقدیم می‌کند. همین موضوع، همسر دوم شوهرش را به خانه می‌کشاند اما این دو زن به جای اینکه با هم درگیر شوند، به همکاری با هم می‌پردازند. زن فیلمنامه‌ای را که خود نوشته است، به عنوان اثری پیدا شده از همسرش معرفی می‌کند و زن دوم حرف او را باور می‌کند و می‌پذیرد که در این فیلم کاظم اشتری نیز همچون سایر فیلم‌هایش، نقش اول را بازی کند. این فیلم موفق می‌شود جایزه بهترین بازیگر و کارگردانی را در جشنواره فجر از آن خود کند. اما کاظم اشتری که خود را در این دو سال پنهان کرده است، باز می‌گردد و....

در این نمایش ۶۰ دقیقه‌ای، افسانه چهره آزاد، لیلا بوشهری، سمیرا حسینی و وحید نفر ایفای نقش می‌کنند.