اجرای نمایش موسیقایی «مینیاتور» در فرهنگسرای نیاوران

۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۵۷
اجرای نمایش موسیقایی «مینیاتور» در فرهنگسرای نیاوران

اجرای نمایش موسیقایی «مینیاتور» در فرهنگسرای نیاوران

نمایشِ موسیقایی «مینیاتور» به کارگردانی بنفشه امیرى و با همراهى گروه موسیقى مهر نوا به سرپرستی نازلی بخشایش (ویژه بانوان) پنجشنبه هفتم خردادماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

بنفشه امیری به همراه تینا تبریزی‌زاده، گلناز شکیبا، سارا رفوگر و یاسمن فتاپور تلاش می‌کنند با ارائه حرکات نمایشی برگرفته شده از ویژگی‌های اصیل قومی، تاریخی، مذهبی و فرهنگی، ابعاد مختلف فرهنگ ایران زمین را به نمایش بگذارند. اعضای این گروه با روایت داستانی به اجرای حرکات آئینی و بیان احساسات می‌پردازند و در بخشی دیگر آموزه‌های مردمی، شعر، داستان و موسیقی متنوع ایرانی را محور توجه قرار می‌دهند.
 
گروه مینیاتور به سرپرستی بنفشه امیری در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه حرکات نمایشی، اصیل، بومی و کلاسیک ایرانی آغاز کرد.
 
گروه موسیقی مهر نوا نیز به خوانندگی زهرا شیروانی و نازلی بخشایش (سرپرستی و نوازندگی پیانو)، صدا سدیفی (قانون)، حسنی پارسا (کمانچه) و نازنین پدر ثانی به عنوان نوازنده تمبک، در کنار اجرای حرکات نمایشی به اجرای قطعاتی در این کنسرت می‌پردازند.
 
گروه مینیاتور با همراهى گروه موسیقى مهر نوا به سرپرستی نازلی بخشایش (ویژه بانوان) پنجشنبه هفتم خردادماه ساعت ۱۴ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.