اجرای نمایش دیوار با حضور هنرمندان دوبلاژ

۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت : ۱۴:۲۶
اجرای نمایش دیوار با حضور هنرمندان دوبلاژ

نمایش «دیوار» 6 آبان‌ماه میزبان اعضای انجمن گویندگان و مدیران گفتار فیلم ایران (مدیران دوبلاژ) و برخی از هنرمندان کشور خواهد بود.
هسته اصلی نمایش دیوار را  یک هنردرمانی ضد جنگ تشکیل می‌دهد. این نمایش از سوی حامد رحیمی‌نصر و نادر علیمردانی کارگردانی شده و متن آن را غفور شکوری‌اصل به رشته تحریر درآورده‌اند.
این نمایش که تا پایان آبان‌ماه جاری در ساعت 19:15در سالن شماره سه پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود، توسط حمیدرضا زمانی تهیه‌کنندگی شده است.
حامد رحیمی‌ نصر و نادر علیمردانی بازیگران این اثر هستند که مردادماه نیز نمایش «خون آشام کشی» را در تئاتر شهرزاد روی صحنه بردند.
در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: جنگ است و سربازی دچار! دچار ترس از جنگ، کشتار، صدای انفجار و هر آن چیز که مرگ می‌آفریند. سرباز با ذهنی آکنده از هجمه‌های برخاسته از گذشته و حال به خیالش در پناهگاهی امن، امان یافته است تا مردی با پاکتی در دست به حریمش ورود می‌کند اما او دشمن نیست، مردی است که می‌خواهد در این وانفسا تولدش را در تنهایی حاصل از جنگ به جشن بنشیند.
سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: مجری طرح: سپید فیلم، نویسنده: غفور شکوری‌اصل، تهیه‌کننده: حمیدرضا زمانی، مدیر روابط عمومی: مریم رودبارانی
 

لینک مطلب

رویدادهای مرتبط