اجرای رادیو تئاتر «عکس اتفاق عزیز» در تماشاخانه سه نقطه

۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۱۳
اجرای رادیو تئاتر «عکس اتفاق عزیز» در تماشاخانه سه نقطه

نمایش «عکس اتفاق عزیز» در قالب رادیو تئاتر نوشته محمد مساوات به کارگردانی پیمان قریب پناه و تهیه کنندگی محسن جواهری در سالن نمایش سه نقطه به روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش روابط عمومی این نمایش در سی و دومین جشنواره تئاتر فجر برنده جایزه کارگردانی بخش رادیو تئاتر شده است. این اثر نمایشی بر اساس داستان مادری به نام عزیزکه با از دست دادن سوی چشمانش آن را به تیغ جراحی میسپارد,عزیز نذر کرده که پس ازعمل به کربلا برود لذا ماجرا در زمانی رخ میدهدکه مرز ایران ـ عراق بسته است.
پیمان قریب پناه کارگردان این نمایش گفت: «فضای نمایشنامه عکس اتفاق عزیز فضایی است متفاوت از کارهای دیگرنوشته شده درنمایشنامه‌های آیینس و مناسبتی است. حال و هوای حاکم بر فضای نمایشنامه وجود خانواده و پرداخت زیبا حضور مادر درکل نمایشنامه و ارائه تصویری متفاوت از حادثه ظهر عاشورای حرم امام رضا(ع)است و درآخر تماشاچی وشنونده درکل کار فضایی متفاوت را تجربه میکند»
در این رادیو تئاتر صدیقه کیانفر، عباس محبی، اکبر مولایی، ویدا شهشهانی، بهرام سروری نژاد، داود حیدری‌ به ایفای نقش می‌پردازند.همچنین گروه اجرایی این نمایش از جمله پیمان قریب پناه(کارگردان )، محمد حسین اثنا عشری (دستیار کارگردان)، محسن جواهری (تهیه کننده)، محمد حمزه زاده (مشاور کارگردان)، زینب لک (مدیرروابط عمومی)، میثم خاوری (طراح پوستر و بروشور)، کوروش برزی(عکاس) و نرگس موسی پور افکتور و علی حاجی نوروزی(صدابردار) هستند.
شایان ذکر است "رادیو تئاتر عکس اتفاق عزیز" از 8 آبان تا 15 آبان ماه درتماشاخانه سه نقطه برروی صحنه می رود.