اجرای «گروفالو» در فرهنگسرای ابن سینا

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت : ۰۹:۳۳
اجرای «گروفالو» در فرهنگسرای ابن سینا

نمایش «گروفالو» به کارگردانی سیدآرش شریف‌زاده از ۱۵ اردیبهشت در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می‌رود.
به گزارش سایت ایران تئا‌تر، این اثر نمایشی که جوایزی را از جشنواره‌های تئا‌تر شهر، جشنواره کودک عسلویه، جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و ... برده است، داستان بچه موشی خیال‌باف و تنبل را نمایش می‌دهد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «پدر و مادر بچه موش نقشه‌ای می‌کشند که او خود به جنگل رفته و غذایش را خودش پیدا کند. در راه روح پدر بزرگ به کمکش می‌آید تا او را از شر حیوانات درنده نجات دهد. اما در این میان اتفاقات خیلی عجیبی برایش می‌افتد و ....»

نمایش «گروفالو» نوشته بهرام جلالی‌پور است، که آن را بر اساس داستانی از جولیا دونالدسون به تحریر درآورده و آرش شریف‌زاده آن را کارگردانی کرده است. اشعار این نمایش را مهدی فرشیدی سپهر سروده است.

در این نمایش آرش شریف‌زاده، سعید حاجی‌میری، مژگان منتصریان، آرزو یعقوبی و مصطفی دارابی ایفای نقش می‌کنند و با گروه کارگردانی، خشایار پیرعلمی (دستیار کارگردان و برنامه ریز)، ریحانه مطهری (طراح صحنه و لباس) و فرید نوایی (موسیقی) همکاری دارند.

 «گروفالو» اردیبهشت و خردادماه هر روز ساعت ۱۶ در فرهنگسرای ابن سینا (شهرک غرب) میزبان علاقه‌مندان خواهد بود و شماره ۰۹۲۱۴۸۶۰۳۸۹ برای رزرو بلیت در نظر گرفته شده است.