نخستین آلبوم رسمی "کاوه آفاق" منتشر شد

۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۲۴
نخستین آلبوم رسمی "کاوه آفاق" منتشر شد

نخستین آلبوم رسمی "کاوه آفاق" با عنوان "با قرص‌ها می‌رقصد"، منتشر و به صورت همزمان در تهران و شهرستان راهی بازار موسیقی کشور شد.
این آلبوم به تهیه کنندگی "سید محمد حسین تفرشی" و به همت موسسه نشر "آوای سوته‌دلان" منتشر شده و تمامی ترانه ها و ملودی‌های این آلبوم برعهده خود "کاوه آفاق" است.
کاوه آفاق در نشست خبری این آلبوم که هفته گذشته برگزار شد درباره نخستین اثر رسمی خود چنین گفته بود: "اگر قرار باشد تغییری در نگرش من در کارم در فضای رسمی اتفاق بیفتد، قطعا نتیجه‌ای جز ورشکستگی نخواهم داشت. هوادارانم را از دست می‌دهم و هویت کاری‌ام را هم ازدست می‌دهم و یک خودکشی است. قطعا این نگاه مرگ هنری من را در پی خواهد داشت و یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های من برای ورودم به حوزه رسمی، حفظ مهر و امضای آثارم بوده که قطعا همین رویه در همه سالهای بعد هم ادامه خواهد داشت. برای این آلبوم حدود ۲۵ قطعه تولید شد. هر اثری که اصلاحیه می‌خورد، به صورت کامل حذفش می‌کردم. یعنی حتی حاضر نبودم تغییرات یک کلمه ای هم روی آن انجام دهم. می رفتم و کار جدیدی می ساختم و سعی می کردم با رعایت همه اصول، بهترین خروجی را داشته باشم".

 

تیم "تیکت" خواهشمند است این آلبوم را خریداری و یا به صورت قانونی دانلود بفرمایید.